Актуални цени за раждане в Шейново

  • 4 055
  • 11
Здравейте мами, видях че има такава тема за Тина Киркова и реших да пусна и за Шейново - та знаете ли какви са в момента официалните (регламентирани) цени за раждане (нормално и секцио) в Шейново - за избор на лекар, за епидурална упойка, присъствие на таткото, вип зала за раждане, вип стая и т.н. Сигурно тази информация ще е полезна на много бъдещи майки решили да раждат там.  Grinning
Виж целия пост
# 1
Информацията,която мога да дам е следната:зная,че ако си осигурен и отидеш да родиш без уговорка с лекар или акушерка-не плащаш абсолютно нищо.Аз постъпих така.Платих си единствено епидуралната упойка-150 лв.Всичко останало ми излезе без пари.Нямах никакви проблеми по време на раждането,а и след това.Чувала съм от други майки,че са си правили уговорки с лекари,плащали са им между 250 и 400 лв.,а по време на самото раждане лекарят дори не е присъствал,защото бил на почивка например.Така екипа,който поема родилката се държи грубо и не обръща нужното внимание на жените,защото съответно те не са получили парите.От друга страна други жени твърдят,че плащайки си са нямали никакви проблеми и се чувстват по-спокойни и за себе си и за бебчето.Така че,мисля,че този проблем е въпрос на лична преценка. yes
Виж целия пост
# 2
Мами какво става  newsm78 - не мога да повярвам, че няма нито една от вас, която близката една година да е раждала в Шейново и да се е наложило или пък да е поискала допълнителна услуга при раждането на бебчето си, за да сподели сега с нас някакви актуални цени за тези услуги. Лошото е, че и болницата няма сайт, в който да са публикувани цените на услугите. Tired
Виж целия пост
# 3
Аз мога да кажа цената на епидуралната която е 150 лв. Защо не отидеш до там, има си изнесен ценоразпис на касата. А при уговорка с лекар знам, че освен установените цени, се доплаща и на лекаря, така че цената може да варира
Виж целия пост
# 4
Аз мога да кажа цената на епидуралната която е 150 лв. Защо не отидеш до там, има си изнесен ценоразпис на касата. А при уговорка с лекар знам, че освен установените цени, се доплаща и на лекаря, така че цената може да варира

 Peace
Виж целия пост
# 5
КОгато аз раждах платих 100лв за  избор на лекар и 150 за упойка. Незнам дали все още са актуални тези цени.
Виж целия пост
# 6
При мен сумите бяха 150 за избор на екип (което мисля, че се поделя между екипа наистина, а не е само за лекаря), 100 за анестезиолога и отделно за лекаря взависимост какво се договорите. А за ВИП зала за раждане от едно момиче разбрах, че е 50 лв. ВИП стаите май са 40 лв. на ден.
Аз лично съм доволна и от ангажирания лекар и от условията в болницата. Единствено анестезиологът ме разочарова понеже нещо не се получи с упойката, но здраве да е. Важен е крайния резултат! 
Peace
Виж целия пост
# 7
Наистина - най-добре е да отидеш в Шейново. Там на вратите на кабинетите има ценоразпис, който обаче не помня изцяло. Помня само, че за избор на лекар е 100 лв.
Виж целия пост
# 8
Актуално от Септември 2006. Не знам дали след Нова година да няма промени.
Значи....
Регламентиран ценоразпис:
избор на екип - 100лв.
епидурална - 150лв.
ВИП стая - 40 лв. на вечер
Нерегламентиран/уговорка с моя лекар/ - 700 лв. за секцио

Дано съм била полезна!
Виж целия пост
# 9
избор на лекар: 150 лв, съвсем прясно инфо, от преди един месец.
Виж целия пост
# 10
При мен сумите бяха 150 за избор на екип (което мисля, че се поделя между екипа наистина, а не е само за лекаря), 100 за анестезиолога и отделно за лекаря взависимост какво се договорите. А за ВИП зала за раждане от едно момиче разбрах, че е 50 лв. ВИП стаите май са 40 лв. на ден.
Аз лично съм доволна и от ангажирания лекар и от условията в болницата. Единствено анестезиологът ме разочарова понеже нещо не се получи с упойката, но здраве да е. Важен е крайния резултат! 
Peace

Това с плащането на анестезиолога отделно от цената на епидуралната упойка наистина ме учудва - досега не бях го чувала  newsm78 Мерси на всички за отговорите   bouquet
Виж целия пост
# 11
Аз раждах края на месец ноември в Шейново. За нормално ражадне на касата 150лв. за избор на лекарски екип и по 40лв на ден за ВИП стая /имах 3 нощувки/.
Отделно от това 500лв на доктора, с когото имах уговорка +150лв за епидурална упойка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия