Вреден ли е видеозона

  • 8 532
  • 62
Здравейте!
Преди седмица разбрах щастливата новина и отидох на лекар. Той ме видя на видеозон и видяхме околоплодното сакче.
В къщи ме нахокаха, че съм разрешила защото видеозона бил вреден за бебето.
Вие как мислите?



Виж целия пост
# 1
Ох, не знам какво да ти кажа. И с двете бременности се скъсвах да ходя по доктори за да си гледам бебетата на видеозон. Аз мисля, че е безвреден, но четох статия, в която казват, че не е и....не знам. Но пък прегледите са много важни за проследяване на развитието на плода.
Виж целия пост
# 2
НЕ! Naughty това са глупости!
можеш да прочетеш нужната иформация ето тук  http://www.bg-mamma.com/site/content/view/674/68/

П>П> Всичките ми прегледи по време на бременноста бяха с видеозон!
 Успех. Аз вече те поздравих и в предишната ти тема
Виж целия пост
# 3
Не е вреден.

Явно твоите хора не правят разлика м/у видозон и рентген, затова са те нахокали.
Виж целия пост
# 4
Не е вреден, но не се и прекалява с него. Повече от 1-2пъти месечно е излишно. Аз ходех на ехограф веднъж месечно.
Честита ти бременност  bouquet
Виж целия пост
# 5
Категорично НЕ.Изобщо не влияе на бебото или на теб.
Виж целия пост
# 6
Глупости- нищо вредно няма, нито за теб, нито за бебето- бременей си спокойно   bouquet
Виж целия пост
# 7
Не е вреден.
През двете ми бременности постоянно ме гледаха на видеозон на консултациите.
А когато бях бременна с големия и ме приеха в патологична бременност .....там пък през ден правиха прегледи с видеозон.
Виж целия пост
# 8
Не, не е!Аз ходех през седмица.
Виж целия пост
# 9
Що не им теглиш по една на твоите хора.На мен също се опитаха да ми говорят ама аз още повече ходя. Mr. Green
До сега всеки път ме гледат на видеозон + това че съм ходила и по други лекари освен моя.За сметка на това обаче си гарантирам поне мъничко спокойствие.
Честито ти и леко бременеене.  bouquet
Виж целия пост
# 10
И аз мисля, че не е вреден ама питам за да се уверя.
Толкова е хубаво да видиш снимката от видеозона, че искам пак да отида. Е няма да прекалявам разбира се!  Laughing Laughing

Виж целия пост
# 11
Не е вреден,ако не се прекалява предполагам.Лека бременност и много здраве Grinning
Виж целия пост
# 12
А с колко още предразсъдъци ще се срещнеш....
Иначе, леко бременеене Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Тия ваште не са в ред  Laughing.  Не знам дали някой вече въобще бърка бременни жени..
Аз например съм от тези, които прекаляват с видеозона - на всеки 2 седмици.  
Виж целия пост
# 14
аз мисля, че е безвреден, ако не е много начесто. Тоест ако ходиш веднъж месечно на видеозон, няма нищо лошо, но всяка седмица ми се вижда прекалено често. Това си е мое мнение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия