За пресите за коса едно въпросче

  • 1 419
  • 25
Имам преса с регулатор на градусите и още не съм я пробвала,та въпроса ми е на колко градуса да я ползвам,така че да не си изгоря косата?
Виж целия пост
# 1
Зависи от косата  Peace моятя е много къдрава и трудно податлива на изправяне и затова ползвам максималните градуси. Пробвай на един кичур от твоята коса, като започнеш от най-слабата степен.  Peace
Виж целия пост
# 2
моята коса е чуплива и я изправям на 120 градуса  Peace
Виж целия пост
# 3
може ли да ми кажете марка на хубава преса която минимално уврежда косата !
Виж целия пост
# 4
може ли да ми кажете марка на хубава преса която минимално уврежда косата !
Този въпрос и мен ме интересува.  newsm78
Виж целия пост
# 5
аз съм с йонизиращата на Филипс  Peace http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=91&products_id=3922доволна съм! пресата трябва да е керамична...но за минималното увреждане - всичко си зависи от самата коса!
Виж целия пост
# 6
аз я изправям също на 120
Виж целия пост
# 7
И моята е чуплива, и я изправям на 120-140 гр.
Виж целия пост
# 8
моята е много кьдрева и я изправям на 210гр Tired
Виж целия пост
# 9
Според косата. Колкото по- малко са градусите- по- добре. Пробваш първо на по- малък градус, ако не си доволна от резултата- увеличаваш и така, докато намериш оптималната за твоята коса температура .
Най- високите температури са за много къдрави коси. Чупливите се изправят и с по- малък градус.
Виж целия пост
# 10
100-200 градуса..Лелееее...  #Crazy Аз моята я изправям на 80-90 градуса и пак ми се струва, че е мого, но на по-малко от 80, просто не става както трябва...На 90 ми е екстра....
Виж целия пост
# 11
Мисля,че няма значение каква е пресата.Не повърхноста уврежда косата, а високата температура.Има спрей за преса на Шварцкопф който щади косата,не се влияе от влага и не изсушава косъма.Ако ти е дебел косъма изправяй с високи градуси и ги свеждай до максимално ниски.
Виж целия пост
# 12
Какъв е този спрей за преса на Шварцкопф? И въобще какви специални продукти за преса използвате? Аз съм чувала, че имало някакъв продукт за изправяне, но не знам каква марка е.... newsm78
Виж целия пост
# 13
А използвате ли вакса или някакъв друг стилизиращ крем? Снощи видях при фризьорката си една вакса/не помня марката/ със много нежен брокат-съвсем дискретен. Каза, че на слънце блестял много хубаво.
Виж целия пост
# 14
На 180 градуса, като държа няколко секунди.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия