Има ли лесбийки тук?

  • 15 530
  • 27
Няма начин да няма. Лесбийките често стават мами. Като стават мами тогава защо се крият? Защо една не си призна, а?

Няма да правим клада, не сме в средновековието все пак. Искаме обаче гласност, искаме да знаем с какви хора общуваме.
Аз тук споделям някакви мнения за врага и е редно и той/те да споделят мнения за мен.
Виж целия пост
# 1
Айде, признавайте си, де  Crossing Arms
Виж целия пост
# 2
Аз съм  Party

А мъжът ми е лесбиец  newsm78
Виж целия пост
# 3
МръсТници , где сте бе! Laughing
Виж целия пост
# 4
Тука сме, дебнем в засада! Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Приззнавайте си! Joy Joy
Виж целия пост
# 6
Аз признавам, че не съм. Но не съм и опитвала, дали е хубаво, заслужава ли си?
Моля по-опитните да споделят.
Виж целия пост
# 7
Няма начин да няма. Лесбийките често стават мами. Като стават мами тогава защо се крият? Защо една не си призна, а?
И да има какво?!
Виж целия пост
# 8
Искаме обаче гласност, искаме да знаем с какви хора общуваме.


Ние....  Mr. Green

Подозираш ли някоя от форума?  Joy
Виж целия пост
# 9
Сложи анкета. Така има по-голям шанс да се разбере newsm78
Виж целия пост
# 10
Русокоске, що буташ фитилите? Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Няма начин да няма. Лесбийките често стават мами. Като стават мами тогава защо се крият? Защо една не си призна, а?
И да има какво?!
Whistling
Виж целия пост
# 12
Няма начин да няма. Лесбийките често стават мами. Като стават мами тогава защо се крият? Защо една не си призна, а?

Няма да правим клада, не сме в средновековието все пак. Искаме обаче гласност, искаме да знаем с какви хора общуваме.
Аз тук споделям някакви мнения за врага и е редно и той/те да споделят мнения за мен.


А гейове има ли? Що те не стават ли бащи? И кога точно си признават, че са такива? Сигурно някоя слънчева утрин, когато Дим Дуков им се усмихне от ТВ екрана....
Виж целия пост
# 13
Русокоске, що буташ фитилите? Simple Smile
Хахаха, на мен също ми е любопитно, но не ми е минавало през акъла да пусна тема  Laughing
Виж целия пост
# 14
Чак пък лесбийки... но бисексуални има със сигурност. А още повече има такива, които са пробвали със жена, дори са имали връзка. Повече не казвам smile3505
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия