какво спортуват децата ви във Варна

  • 2 880
  • 23
Извинявам се,ако е пускана друга такава тема,но не намерих нищо с търсачката.
Дъщеричката ми е на 6г.и половина и много искаше да тренира спортна акробатика.Вчера я заведох в зала простор и се срещнахме с треньорката по спортна акробатика,накара я дъщеричката ми да направи мост,шпагат и още няколко упражнения и каза,че не става за този спорт не е достатъчно гъвкава.И тя миличката ми от вчера е много разстроена и плака.Дне отиде на градина,а аз и обещах,че ще я запишем на нещо друго.И сега съм в чуденка на какво да я запиша.Много е слабичка и исках да тренира нещо от което ще и заякнат мускулчетата.
Виж целия пост
# 1
Здравей, ако дъщеря ти иска да тренира художествена гимнастика или просто да види една тренировка, можеш да я заведеш в клуб Чар, в ДСК (спортна зала), тренировките са в понеделник, сряда и петък от 17.30ч при г-жа Чиприянова.
Ако имаш някакви въпроси, не се притеснявай да попиташ  Hug, ходим в клуба вече трета година  Wink
Виж целия пост
# 2
Veniti  БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА ОТГОВОРА,НО ПРОБЛЕМА Е,ЧЕ НЕ Е МНОГО ГЪВКАВА,А ИНАЧЕ НА НЕЯ МНОГО БИ И ХАРЕСАЛО ДА ХОДИ НА ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА,НЕ МОЖЕ ДА ПРАВИ ШПАГАТ И МОСТ НЕ МОЖЕ,А Е МНОГО СЛАБИЧКА.
Виж целия пост
# 3
Тенис?
Виж целия пост
# 4
Народни танци?  newsm78
Виж целия пост
# 5
Плуване?
Виж целия пост
# 6
е, хубаво сте изброили идеи, но не и конкретни предложения...
Тydy, доста грубо е постъпила треньорката, гъвкавост се изгражда, я си представи, че детето не е правило никога шпагат например, ще го направи ли от първия път? Моята щерка например я научих да прави точка  (люлка), но не се получи нито от 1вия, нито от 2рия път.
Има плуване в дом Младост от 17:00 и 18:00ч, в момента групата е препълнена, но през Март щели да приемат и нови деца. Хубавото е, че не си обвързан с определени дни, плаща се 20 лева за 10 пъти месечно, когато ти е удобно водиш. Тогава ще почнем и с моята щерка (също на 6 и малко).
Другите мами ще кажат какво и къде спортуват децата им, има хубава художествена гимнастика, но не знам къде, а може и на бойни изкуства да я запишеш, разкошно се отразява на хлапетата независимо от пола.
Виж целия пост
# 7
виждала съм реклама на един детски клуб с доста различния занимания за деца на гърба на БУЛБАНК срещу х-л Черно Море. не знам дали има дейности, които ще ви заинтересуват, но си спомням че имаше различни спортове (дано не ви заблуждавам newsm78). намира в уличката вдясно от банката (като застенеш с лице към банката)
Виж целия пост
# 8
И аз съм за плуване. Мойта  е малка още, но ми се ще да я запиша след година- две.
Виж целия пост
# 9
виждала съм реклама на един детски клуб с доста различния занимания за деца на гърба на БУЛБАНК срещу х-л Черно Море. не знам дали има дейности, които ще ви заинтересуват, но си спомням че имаше различни спортове (дано не ви заблуждавам newsm78). намира в уличката вдясно от банката (като застенеш с лице към банката)

За бившия Пионерски дом става въпрос. Има различни курсове, кръжоци и т.н. там - народни танци например - но за спортни занимания не съм сигурна...

Поправка, има и спорт - http://www.odk-varna.com/sport.htm
Виж целия пост
# 10
Не се отказвай, още преди да сте започнали  Hug Както е казала Облачето, гъвкавостта не е вродена, тя се тренира...Може да я заведеш на гимнастика, никой няма да иска от едно 6 годишно дете да е перфектно още при първото си посещение. Мисля че на тази възраст спорта е по-скоро за активност. Аз съм за плуване, тренирала съм 15 години, за първи път баща ми ме е завел като съм била на 6.
Виж целия пост
# 11
Моите още са малки, но сестра ми води нейните дъщери на конна езда в базата над Виница.Ходят в събота и неделя. Веднъж отидох с тях и бях очарована-чист въздух, добро отношение, контакт с животните(много полезен за децата). Ако не ме лъже паметта, един час струва 5 лв. Даваме по двойно повече, ако тръгнем по детски кътове.
П.П.  По отношение на гъвкавостта- и аз знам, че се развива.
Виж целия пост
# 12
Само един коментар - не разчитай особено на занятията в градината. Минахме през няколко и вече имам поглед на нещата, гола вода са. Пък и какво да очакваш, като за 30 минути едва успяват да се преоблекат и строят....
Яяяя, това за пионерския дом не го знаех, заслужава се да се види на място, имало и плуване...

Алекс, голяма сладурана е станала Мони, пу-пу!

П.П.  По отношение на гъвкавостта- и аз знам, че се развива.
Мдааа, ходя на йога и изрично ме предупредиха да не се насилвам, нещата се получават малко по малко.
Виж целия пост
# 13
Художествена гимнастика има и в залата  непосредствено зад/ до /стадион "Спартак"--съвсем близо и до новия "Палах център" ; ХЕИ-то.Не е висока месечната такса,а и са любезни.
  Моето дете е малко , но определено едва ли е за худ.гим-ка.Смятам след време да опитаме с плуване в Дом "Младост".
  Ако някой от вас има лични наблюдения и впечатления от плуването в "Младост"-моля да сподели. 
  От каква възраст е препоръчително плуването?
Виж целия пост
# 14
благодаря ви за отговорите,и аз си мислех за плуване,но с малкия ми е невъзможно да я водя на плуване,защото след тренировка има доста процедури,като сушене на коса и къпане и тн.а и не искам постоянно да ангажирам бабите.В дом младост днес гледах,че има спортни танци към клуб огледало и сигурно,ако я вземат ще я запиша там,макар че танците не ги приемам много,като активен спорт.
А за отношението на треньорката Павлина еди коя си............ не ми се говори #Cussing out
За гъвкавостта и аз си мислех,че се развива,но явно трябва и да си го имаш.
В градината ходи 2 година на танци,но пълна загуба на време,нищо не научи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия