За АМ-Nan или Nutrilon

  • 4 294
  • 75
Според вас кое е по-доброто мляко?
Виж целия пост
# 1
Защо си задала само две млека в анкетата? Simple SmileИма много теми за този въпрос, потърси с търсачката.За всяка майка най-доброто мляко е това с което храни детето си, иначе не би го дала!
 Според мен най-доброто е Аптамил, защото го купувах 2г., но колкото човека се включат, толкова различни мнения ще има.За това си оправи анкетата!
Виж целия пост
# 2
Мене ме интересува дали има майки които са ползвали и двете млека и от кое са по-доволни,защото мисля да сменя Nan с  Nutrilon.За това в анкетата съм посо4ила само тези двете.
Виж целия пост
# 3
Определено мисля, че Нутрилон е по-добро от Нан. Лично мнение  Peace
Виж целия пост
# 4
Дъщеря ми е яла и двете, но не знам по какъв критерий да определя по-доброто, мляко като мляко, всички са еднакви  newsm78 аз се водех по цената  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Аз съм за Нутрилон  Peace
Виж целия пост
# 6
И ние започнахме с НАН, но го смених с Аптамил. Сега като чета из форума има добри отзиви и за Нутрилон. Така че това е моя отговор, но не от собствен опит  Peace
Виж целия пост
# 7
Нутрилон . Peace
Виж целия пост
# 8
Не съм ползвала Нутрилон, но определено съм против НАН!  Naughty
Виж целия пост
# 9
не съм ползвала нито едното, нито другото, но за Нутрилон отзивите са по-добри като цяло.
Виж целия пост
# 10
Не съм ползвала Нутрилон, но определено съм против НАН!  Naughty


Защо си против НАН?
Виж целия пост
# 11
Не съм против Nan,просто реших да го сменя,а и ми казаха че Nutrilon е по-леко мляко.Ще пробвам как ще го възприеме и ако има някакви проблеми пак ще си бъда на Nan.Благодаря на всички майки,които са си изказали мнението.
Виж целия пост
# 12
Не съм позлвала Нутрилон, но Нан за мен е гадост, стори ми се солено и мирише ужасно  Peace
Виж целия пост
# 13
Не съм ползвала Нутрилон, но определено съм против НАН!  Naughty


Защо си против НАН?
Едната причина е, че Калина акаше веднъж на 3 дни тъмно-зелено, а втората - като пръцнеше и ти залютяваше на очите...  Sick Педиатърката веднъж ни беше попитала дали не я храним с пържоли...  Mr. Green Става въпрос за NAN HA, но доколкото знам и другото не е по-добро...
Виж целия пост
# 14
В началото давах NAN, а после въведох Milumil. Второто е по-сладичко и по-маслено  Peace.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия