Детска телевизия

  • 1 149
  • 4
Здравейте!
Не знам към кого да се обърна и затова Ви пиша на всички, пък може някой да направи нещо.
Защо още в България няма детски телевизионен канал?
По кабелната телевизия, която гледаме пуснаха един страхотен детски канал - BabyTV. Препоръчвам го на всички майки, които могат да го пуснат на децата. Това се казва телевизия с образователна цел. Филмчетата са кратки, не са с агресивни герои, много разнообразни са. Проблемът е , че е на английски - има и още няколко езика, на които може да се гледа, но няма български. Ако няма български детски канал, защо поне този да не бъде озвучен на български? Някой знае ли кой би могъл да направи нещо подобно в България? Смятам, че дори ще има финансов интерес от това.
Виж целия пост
# 1
Ние сме с цифрова телевизия и този канал го гледаме поне от две години.Синът ми го харесваше, когато беше съвсем малък, а и сега се заглежда, но вече не толкова, сега се забавлява повече с Картун нетуърк, а там героите са едни....малей, някои аз с мъка разбирам какво животно са, ама той си го харесва. Grinning

А този канал, за който говориш, ако се преведе, трябва да е много професионално, защото в онази си част с буквичките и животните ще трябва да се приспособява към езика - навремето имаше едно предаване - Улица Сезам, то също беше страхотно, на подобен принцип, добре преведено.

Да, добре ще е да има такъв канал, несъмнено.
Виж целия пост
# 2
Тема за Baby TV..... 

В къщи Baby TV е на почит  Peace

Проблемът е , че е на английски ....
Не бих казала  Naughty

 
Виж целия пост
# 3
Това, че е на английски изобщо не е проблем. Най-много детето да научи някоя дума и на този език, едва ли е нещо лошо newsm78
По темата, има Детска кабелна телевизия Евроком. Но не е нон-стоп с детски филмчета, а около 3 часа сутрин и още толкова следобяд
Виж целия пост
# 4
Изобщо не вярвам някой да се хване да превежда бебешка ТВ.Jetix (бившата Fox kids) трябваше да е на БГ от началото на годината,все още не е,но съм сигурна,че скоро ще стане-заради рекламите.Освен това има и ДКТЕ-не че е хубава,но колкото да отбие номера...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия