С какво дебелите, мазни, плешиви и очилати чичковци могат да Ви спечелят сърцето

  • 3 282
  • 47
С какво ? Или немогат?
Виж целия пост
# 1
Не може да ми спечели сърцето така описания индивид. Какво да се прави-падам си по красиви, мъжествени и добре сложени мъже.
Виж целия пост
# 2
Поне да не беше мазен...
Виж целия пост
# 3
Абсолютно не могат!!!
Даже по-скоро ме отблъскват такива хора!!!!
Виж целия пост
# 4
Ти добре ли си?  Laughing ,че и мазни на всичкото отгоре! Ще ме спечелят само ако са пенсионирани даскали по математика, тренирали са жиу-жицу (или както там се пише) и се казват Кольо Иванов (още сънувам кошмари от този, щото той е олицетворение на описаните от теб, което ме преследва и до днес). Печелят ме за винаги... fight
Виж целия пост
# 5
трудна работа да ви кажа,даже нвъзможна!
Виж целия пост
# 6
Не, не би ме спечелил такъв човек, който няма изградени елементарни хигиенни навици..... Останалото по бих го пренебрегнала ако човекът е с добро сърце, но мазен.... newsm11
Виж целия пост
# 7
С нищо! Crossing Arms
Виж целия пост
# 8
самото словосъчетание мазен чичко ме отблъсква, иначе носенето на очила, плешивостта и наднорменото тегло не са нещо необичайно и не ме притесняват
Виж целия пост
# 9
С нищо ... втриса ме от такива  Close
Виж целия пост
# 10
А на теб с какво може да ти спечели сърцето дебела, мазна, космата и очилата лелка?

Виж целия пост
# 11
С нищо не могат да ме спечелят.
Виж целия пост
# 12
Какъв отговор очакваш - "с дебела пачка" ли... newsm78
Виж целия пост
# 13
Не знам. До сега не се е случвало. Laughing
Виж целия пост
# 14
А на теб с какво може да ти спечели сърцето дебела, мазна, космата и очилата лелка?



Много  добре казано,ха!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия