Тае бо в Пловдив, къде?

  • 1 287
  • 13
Знае ли някой къде в Пловдив мога да се запиша на Тае бо?
А и с каква честота са тренировките, какви са цените и т.н?
Рових се в нета,но не открих нищо актуалнo  Thinking
Виж целия пост
# 1
Мога да ти кажа за Тотал Спорт, защото му имам програмата с всички видове спортове. Със сигурност обаче Тае-Бо има и на други места. Ако искаш програмата, кажи Simple Smile
Виж целия пост
# 2
В Тотал спорт има Тае бо и други видове аеробика. Това им е сайта www.totalsport-bg.com. Само че не обновяван и часовете не са така.
Виж целия пост
# 3
Имаш лично  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Айде който го устройва тай-бо от 18,30 във вторник и четвъртак в тоталспорт да заповяда.А ако някой е от тракия мога да го карам с колата едно посещение е 4 лв. а картата май 30 - за 10 посещения .Днес ми беше първия ден  исках да видя дали става за мен но определено бая калории се топят та смятам в четвъртък карта да си купя. 
  bouquet
Виж целия пост
# 5
18:30 или 19:00 принципно ме устройва  Rolling Eyes
Но има Тае - Бо и някъде до Фламингото... Ама подробности не знам...
Виж целия пост
# 6
За Фламинго се обаждах преди малко и една дама ми каза, че след 16:00 часа инструктурите били там да съм отишла за повече инфо направо при тях, било някъде отстрани на киното и в домът на красотата имало ама с тях не мога да се свържа Crossing Arms
Виж целия пост
# 7
Здравей Сенди, имам приятелка инструктор по тае бо и други разни Simple Smile . Премести се да живее в Пл. ето ти личната и страница /www.letsgum.com/. Гарантирам ти че ще останеш доволна от нея, казва се Поли и цялата информация за нея  е в страницата. Успех Hug
Виж целия пост
# 8
Здравей Сенди, имам приятелка инструктор по тае бо и други разни Simple Smile . Премести се да живее в Пл. ето ти личната и страница /www.letsgum.com/. Гарантирам ти че ще останеш доволна от нея, казва се Поли и цялата информация за нея  е в страницата. Успех Hug

Тази страница не ми се отваря  Thinking
Виж целия пост
# 9
И на мен не ми се отваря, а ми събуди любопитството  Blush
А тя само по Тае-Бо ли е инструктор? Дай малко повече информация, ако може  Blush
Виж целия пост
# 10
Здравей Сенди, имам приятелка инструктор по тае бо и други разни Simple Smile . Премести се да живее в Пл. ето ти личната и страница /www.letsgum.com/. Гарантирам ти че ще останеш доволна от нея, казва се Поли и цялата информация за нея  е в страницата. Успех Hug

Тази страница не ми се отваря  Thinking
Да за съжаление не се отваря ако може да предоставиш някакви други кординати Simple Smile
Виж целия пост
# 11
www.letsgym.com - това е верният линк, в дадения преди има малка грешка  Wink
Виж целия пост
# 12
 Grinning И самата инструкторка се намеси   Laughing
Виж целия пост
# 13
Сенди, през една страница обсъждаме същото Grinning
Ела тук, ако искаш: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=157220.0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия