От къде да си купя сутиен???

  • 1 921
  • 14
Здравейте мами, скоро ще раждам и днес лекарката ми каза, че трябва за радилното да си нося сутиен за кърмене, но аз немога да намеря такъв. Ходих днес до МОЛОВЕТЕ защото там ми казаха, че има ,но цените са безумни. От къде мога да си купя сутиен за кърмене на нормална цена до 15 - 20 лв? Thinking
Виж целия пост
# 1
http://shop.danet.bg/index.php?cPath=24_218&osCsid=2482a125f … 424820d42d7089fe8
Виж целия пост
# 2
Сайтът на Bg-mama разполага с магазин. Аз съм си купила сутиен за кърмене от него и съм доволна.Също така можеш да търсиш такива сутиени в магазини за бременни.За такъв магазин се сещам под колоните на Жданов(незнам в момента как е актуалното му име).
Виж целия пост
# 3
aз за сутиена не знам, но магазина за бременни под колоните на жданов е ужасно скъп.
сравнявала съм специално цените.
аз това исках само да кажа.
Виж целия пост
# 4
aз за сутиена не знам, но магазина за бременни под колоните на жданов е ужасно скъп.
сравнявала съм специално цените.
аз това исках само да кажа.
Цените доколкото си спомням са както в Данет,има и по-евтини стоки, около 20лв.сутиен мисля,че може да се намери.
Виж целия пост
# 5
от Sky City-то си го взех за 35 лв., същия го има и под колоните на Графа на пл.Гарибалди, там има магазин за бременни. Да ти кажа не виждам особена разлика м/у него и един обикновен сутиен без банели, памучен. Но на някои майки им е много удобен.
Виж целия пост
# 6
В магазин Штъркел на Стамболийски има такива . По около 15 лв. са и са доста хубави  Peace
Виж целия пост
# 7
Аз преди си купих за 10 лв такива сутиени от един от магазините за бельо на ул. "Цар Симеон". Това е от ул. "Хр. Ботев" като тръгнеш по "Симеон" в посока Женския пазар. Там има много магазини за бельо, не мога да кажа в кой от всичките. Иначе сутиените бяха български и бях доволна от тях.
Виж целия пост
# 8
Аз си купих сутиен за кърмачки за 10лв от магазина за бременни на Пиротска под колоните. Но си взех и един обикновен без банели от пазара. И ползвам и двата вече 9 месеца. Да си кажа честно този "бабешкият" ми е по удобен като сме навън. Иначе и двата са памучни, за да не дразнят гърдите. Успех.
Виж целия пост
# 9
Аз не успях да си купя специален.

И понеже имам  голям бюст /често няма размер за мен по магазините/ и си взех 3 сутиена, съвсем прости,  много удобни.
Има ги по сергиите на Графа /под колоните/ и в магазините по 1лв /ако щеш ми се смей!/.
Виж целия пост
# 10
а от електронния магазин как презеняте кой размер ще ви стане  newsm78
Виж целия пост
# 11
аз си взех от данет-сутиен за кърмачки на габи-20лв плюс доставката още 3лв
Виж целия пост
# 12
мерите си градната обиколка и после за чашката обиколката на гърдите-и сравнявате с таблицата там
Виж целия пост
# 13
Аз си купих сутиен за кърмачки за 10лв от магазина за бременни на Пиротска под колоните.

И аз така бях направила. Но си взех и 2 трикотажни сутиена от TCM, пак за по 12-15 лева всеки, много удобни, а и не са бабешки Laughing
Този за кърмачките май го носих само месец, другите ми бяха значително по-удобни.
Виж целия пост
# 14
Преди две седмици си го купих от магазин Щъркел за 15лв. , много са удобни ползвала съм същия и с баткото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия