добър специалист УНГ-Русе

  • 7 247
  • 3
 От месец насам, лекувам спукано тъпанче на едното ухо ooooh! пих антибиотици, капки капах но още нее зарастнало. Tired Доктора при който ходя ми говори за пластика/операция/ а на мене не ми се ще, преди да чуя още едно мнение на друг такъв специалист. Затова питам дали знаете за някой друг добър доктор при който да отида на преглед. Сега ходя при д-р Пъшев в 3-та пол-ка, доколкото разбрах и него го спрягат за добър  Peace
Виж целия пост
# 1
Д-р Пъшев спаси детето на моя приятелка!Аз също заведох сина си при него и съм доволна.Иначе и д-р Маринова във втора поликлиника е добра(поне за мен).
Ходили сме и при Ламбев-некадърник абсолютен според мен и при Мустаков(на частно) - той май лежи на стара слава.За Лечев вече много пъти чух лоши неща.При Калъчева отидох по препоръка и съжалих 1000 пъти!Мафията е страшна !
Мисля,че от Пъшев и Маринова до сега съм най-доволна!Мое мнение! Peace
В момента посещаваме само Пъшев и има ефект!Успех,каквото и да решиш!
Виж целия пост
# 2
мерси Hug значи съм уцелила добър специалист Peace засега няма да го сменям, защото почнах да чувам все добри отзиви за него. Също така ми препоръчаха и Наков, мисля чее шеф на отдела УНГ в хирургичния блок, някой ходил ли е при него?
Виж целия пост
# 3
А,вярно - него го забравих!И аз съм чувала хубави неща за него,но той май не работи със здравната каса и това ме спря да отида при него,защото проблема на сина ми налага чести визити.Иначе да! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия