Имам нужда от съвета ви, за коксартроза става въпрос...

  • 4 344
  • 7
Здравейте!
Имам нужда от съвет...

Баба ми е с коксартроза. Много е възрастна - 86 г., но само допреди няколко месеца не спираше и за секунда, все търчеше насам натам, много дейна и изведнъж рухна физически следствие на което и психически.
В момента е почти на легло заради коксартрозата, с мъка стига до тоалетна и да стане нещо да хапне. Много я боли. Лекуват я с някакви лекарства, пие нещо, уж се подобрява, но я боли страхотно на моменти. Имам чувството, че не ми казва всичко за да не ме притеснява. Никога не съм се сблъсквала с подобно заболяване и нищо не знам за него. От друга страна нямам голяма вяра на джипи-то и, не е много стриктна, а и от последните ми контакти с джипи-та по принцип вече нямам вяра на никого. Искам да я заведа на изследвания някакви, но незнам какви и къде. Посъветвайте ме нещо. Нови изследвания, ефективно лечение, бабини рецепти, всичко за което се сетите и би помогнало да я вдигна на крака Cry
Виж целия пост
# 1
Ортопедията в Горна баня???
Виж целия пост
# 2
МНого съжалявам за баба ти!
За заболяването не мога нищо да ти кажа, само отбелязвам, че ако много се залежава вземете мерки да не получи декубитални рани! Дядо е много зле и от болницата ми го докараха с една такава  Cry, нямаш представа какво е....
Мажете тялото с реванолова паста и пудрете, или попитайте някой какво да правите, защото май най-честно основното заболяване е едно, а тези рано довършват започнатото...
Стискам палци поне твоята баба да се оправи! Praynig
Виж целия пост
# 3
Тина, първосигнално и на мен ми дойде на акъла ортопедията в Горна баня.
Лошото е, че нито знам при кого нито нищо, трябва да разчитам на късмет да попаднем при добър и свестен лекар...
Виж целия пост
# 4
Аз познавам там един от лекарите, но той с колена се занимава. Знам, че е страшно добър, ще звънна да го питам да препоръча някого. Ако искаш де.
Виж целия пост
# 5
Искам, попитай за име, моля те!
Искам да я заведа в петък, не съм на работа защото нещата отиват на зле...
Виж целия пост
# 6
Писах ти на кю-то.
Виж целия пост
# 7
АМи тя сигурно отдавна е болна... не е трябвало да се стига до това положение! Физотерапия не е ли правила, хондропротектори? Иначе крайният вариант е алопластика, т.е изкуствена става, не виждам  с какво друго може да и помогнат ортопедите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия