Да попитам колко часа пригорвено АМ може да седи в шише

  • 1 588
  • 38
Здравейте,колко часа пригорвено АМ може да седи в шише,дъщеря ми я храня Фризовом.Благодаря предварително за отговорите bowuu Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Най-много 1 час!То и на кутията трябва да си пише.След това започват да се образуват разни микроорганизми,които са вредни за бебето.Това се отнася за всички марки АМ,не само за Фризовом. alert
Виж целия пост
# 2
И аз тъи знам че само 1час може да седи.

Виж целия пост
# 3
Цитат
Най-много 1 час!То и на кутията трябва да си пише.След това започват да се образуват разни микроорганизми,които са вредни за бебето.Това се отнася за всички марки АМ,не само за Фризовом
АМ се приготвя непосредствено преди да го дадеш. Peace
Виж целия пост
# 4
Да най-много до час може да се папка Peace
Виж целия пост
# 5
АМ се приготвя непосредствено преди да го дадеш. Peace

 Peace
Виж целия пост
# 6
Непосредствено преди да го дадеш се приготвя.На някои млека наистина пише,че можеш да изчакаш до 1 час,но на някои не го пише.Следвай инструкциите на кутията и не рискувай.
Виж целия пост
# 7
Винаги съм го приготвяла на момента.Ако не го изпие - хвърлям.Но и аз знам,че до 1 час нищо му няма на стайна температура.
Виж целия пост
# 8
Не повече от час Naughty
Виж целия пост
# 9
До 1 час.
Виж целия пост
# 10
АМ се приготвя непосредствено преди консумацията.
Виж целия пост
# 11
Един час, после хвърляш и правиш наново. Не се съхранява и в хладилник. Най-добре го приготвяй непосредствено преди консумация, не предварително.
Виж целия пост
# 12
Един час, после хвърляш и правиш наново. Не се съхранява и в хладилник. Най-добре го приготвяй непосредствено преди консумация, не предварително.
Peace
Виж целия пост
# 13
На кутията на някои млека дори пише половин час.
Виж целия пост
# 14
АМ се приготвя непосредствено преди консумацията.
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия