Konsumaciq na med

  • 863
  • 7
Iskam da razbera dali e  vredno da se qde med vseki den po primerno 3 supeni prepylneni lyjici,za6toto az sviknah taka vseki den poneje ne qm sladko i vsqkakvi vafli,torti i t.n i do nqkakva stepen s meda zadovolqvam jelanieto si za sladko.Znam 4e meda e zdravosloven i pomaga za mnogo bolesti, no znam li vsekidnevna konsumaciq.Mejdudrugoto sym na 17 g.Mnogo se nadqvam nqkoi da mi otgovori.Blagodarq!
Виж целия пост
# 1
АКО СИ НА 17 ДНИ - ДА, ВРЕДНО Е! НО ТИ СИ НА 17 ГОДИНИ!!СПОКОЙНО - ЯЖ, КОЛКОТО ИСКАШ - САМО ДА НЕ ТИ СТАНЕ ЛОШО!....  love001
Виж целия пост
# 2
Диляна, чувала съм че е за предпоч1итане медът да се консумира разтворен във течност, но разбира се не гореща. Така се усвоява по-добре и не дразни лигавицата на корема.
Полезно е да се яде мед, няма да ти навреди Grinning
Виж целия пост
# 3
Мойте поздравления, че не ядеш торти, вафли и тем подобни. Меда е много полезен, яж го спокойно.
Виж целия пост
# 4
Не е вреден, но е добре да се взема с мляко, чай или друго.Когато е с нещо друго бях чела, че калция се усвоява по бързо.    Зависи от меда който вземаш е полезен за различни неща в организма. Има едно десетина вида, а може и да са повече.
Виж целия пост
# 5
Направо ти завиждам, че не можеш да ядеш сладко. Де да бях и аз такава, еееееех. А за меда са прави, че е по-полезен разтворен в нещо, чай, мляко или просто вода. Бяха ме посъветвали когато купувам мед да предпочитам да е втвърден, аз го наричам захарен, да не е течен. Ако е останал течен дълго време след като е изкаран, значи са го разредили със захарен сироп или с глюкоза. А захарния мед можеш да втечниш на водна баня.
Виж целия пост
# 6
Направо ти завиждам, че не можеш да ядеш сладко. Де да бях и аз такава, еееееех. А за меда са прави, че е по-полезен разтворен в нещо, чай, мляко или просто вода. Бяха ме посъветвали когато купувам мед да предпочитам да е втвърден, аз го наричам захарен, да не е течен. Ако е останал течен дълго време след като е изкаран, значи са го разредили със захарен сироп или с глюкоза. А захарния мед можеш да втечниш на водна баня.
Виж целия пост
# 7
Направо ти завиждам, че не можеш да ядеш сладко. Де да бях и аз такава, еееееех. А за меда са прави, че е по-полезен разтворен в нещо, чай, мляко или просто вода. Бяха ме посъветвали когато купувам мед да предпочитам да е втвърден, аз го наричам захаросан, да не е течен. Ако е останал течен дълго време след като е изкаран, значи са го разредили със захарен сироп или с глюкоза. А захаросания мед можеш да втечниш на водна баня.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия