Моля за съвет

  • 537
  • 12
Момичета, както се вижда от новия ми стикер, пак съм бременна (за голяма моя и на съпруга ми радост). Едва в началото съм, но имам притеснение - от няколко дни имам силни болки в сгъвката на десния крак, снощи чак пулсираше. Такива болки съм имала когато ми настинат яйчниците. Дали е нормално за този етап на бременността? А ако не, опасно ли е? Ясно е, че лекарства не мога да приемам, трябва ли да се съветвам с лекар?
Предварително благодаря за всички компетентни мнения!
Виж целия пост
# 1
не знам каква връзка би могла да има тази болка  с бебока, но щом те боли така, като ти настинат яйчниците, може би е по - добре да отидеш на лекар. newsm78
Виж целия пост
# 2
Мисля, че каквито и оплаквания да имаш, най-добре е чичо доктор да ги знае. Аз с първото бременеех и пеех, а сега - кръст, корем, таз, крака - всичко ме боли. Така че, за да си спокойна питай лекар. По-добре хипохондрична за 9 месеца, отколкото да стане някой фал
Виж целия пост
# 3
Ами ако говориш за силно присвиване ниско долу при яйчниците, спокойно сигурно е нормална, защото и аз в началото на бременността си имах такива присвивания. При мен обаче бяха за кратко, но много силни. Чак от болка не можех да се помръдна, после ме отпуска. Иначе имах чудна бремемнност без никакви проблеми. Но ако е нещо друго наистина е по-добре да се консултираш с лекар. Честито и лека бременност! Hug
Виж целия пост
# 4
Доктор, доктор,доктор! и аз имах такава болка от дясно мислех, че е апендецид не беше. Правиха ми изследвания за бъбреците- пак нищо. После бебето било натискало от дясно ooooh!. Накрая пиех Но шпа--не помогна много , но бях спокойна защото бях ходила на лекар и знаех, че не е нищо обезпокоително.
 Успех Hug и леко бременеене!
Виж целия пост
# 5
DOCTOR!
Виж целия пост
# 6
Подкрепям останалите -отиди на доктор.Лека бременност   bouquet
Виж целия пост
# 7
Аз имах същата болка,но към 6 месец от бременността.Все пак те съветвам като другите момичета да се консултираш с лекар.
Виж целия пост
# 8
Разбира се ,че като имаш болки най-добре да си направиш консултация с лекар.
Мисля,че това е най-добрия вариант.
Виж целия пост
# 9
На лекар!!!
Никакви болки в тази област не са нормални! Нещо като подръпване и ли побутване - да, но БОЛКА НЕ! Така ми каза моя лекар.
Виж целия пост
# 10
Всяка болка, която те притеснява, най-добре консултирай с доктор.

Късмет и лека бременност Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Имах такива симптоми в втори и в четвърти месец.Сега съм пети.И двата пъти обаче и прекалено често ходене по малка нужда.Та се оказаха бактерии-Е-коли.Но при всички случаи трябва лекар.
Виж целия пост
# 12
Непременно отиди на лекар. Не рискувай нещо да се усложни
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия