Lumene във Варна

  • 1 034
  • 6
Търсих в търсачката но не намерих къде във Варна продават козметика на Lumene...също търсих и в интернет ама на посочените места нямаше ФДТ който искам...та ако има някой от Варна, който си е купувал или знае къде се продава тяхната козметика МОЛЯ ДА МИ КАЖЕ... Praynig
мерси предварително Hug
Виж целия пост
# 1
Lumene има в аптека "Санита" на гарата  Wink
Виж целия пост
# 2
Има ама съсем малко артикули...само кремове...няма гланцове...нито ФДТ...много е бедно там...
Виж целия пост
# 3
Разглеждах техни кремчета в едно магазинче за козметика и парфюми на Чаталджа. В различни аптеки съм засичала 1-2 крема, но нищо повече.  Confused
и на мен ми е интересно да разгледам повече тяхни артикули
Виж целия пост
# 4
ЩЯх да пускам същата тема. ЗА бялата козметика е ясно- Санита и други аптеки. В сайта на дистрибутора намерих адресите и на магазините, където би трябвало да се продава декоративната:

БИЛДКОМ - изложбена зала
ул. Струга, 29 (партер)

ПЪРВА ЧАСТНА АПТЕКА
Червен площад

парфюмерия ДЖИНА
ул. Константин Фотинов, 12

аптека ХЕЛИОС
ул. Преслав, 40 Б

парфюмерия Александър Игликов
Колхозен пазар, блок 65

парфюмерия КЛЕО - Център
бул. Княз Борис І, 66

аптека САНИТА
ул. Генерал Колев
ул. Цар Симеон, 36

В парфюмерията на ул. К. фотинов няма декоративна козметика, жената дори не знаеше, че
имат такава. Ако някой поревери в Клео и на Колхозния, да свирка.
Виж целия пост
# 5
Туй е голяма простотия...в Санита на Княз Борис нема нищо...т.е има само кремове...на едно място имаше САМО ЕДИН КРЕМ...Simple Smile))))
поне да не дават адреси Naughty...чак се изнервям  #2gunfire
Виж целия пост
# 6
Ама те адресите са принципно за козметиката, в сайта не е упоменато бяла или декоративна. Аз предположих, че в парфюмериите няма да има само кремове. ...Простете, ако съм ви подвела!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия