хомеопати в Бургас

  • 1 255
  • 3
Бихте ли ми написали адресите и телефоните на тези от хомеопатите в Бургас,от които сте доволни.Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Аз водя Румен при д-р Соня Ферфериева. Кабинетът й е на Гладстон, тел. 0889530195, 056833745. Доволна съм. Единствен недостатък според мен е, че има страшно много хора и трудно се запазва час. Но май при всички добри лекари е така.
Ходила съм и при Маринела Корнел, също нямам оплаквания. Кабинетът е в Славейков, до Билла. Блокът е 65 май, но не съм сигурна. Тел 0888426715.
Срещу нейният кабинет е Валентин Вълков. За него съм чувала противоречиви отзиви, но сякаш приобладават добрите. Тел: 0888302023.
Добри отзиви съм чувала и за Татяна Джокло. Не съм сигурна къде е в момента кабинетът й, знам че се местеше. Тел: 0888668255
При Вълков и Джокло не съм ходила. За тях съм чела основто тук, във форума, както и съм чувала от познати майки.
Успех в избора Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Благодаря за подробната информация
Виж целия пост
# 3
Детето ми има трета сливица, лекарите ми казаха че трябва да я махаме,а той е малък оше-2,5мес..Исками се да пробвам с хомеопатия, какво ще кажете, дайте ми съвет ooooh!,Благодаря предварително
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия