ПРОТОЧНИ БОЙЛЕРИ

  • 11 328
  • 17
Предстои ни  смяна на бойлера.Искаше ми се да ви попитам какво ви е мнението за проточните бойлери?
  bath1 newsm37  bath.
Виж целия пост
# 1
И ние мислихме да си слагаме такъв,но майстора ни разубеди.Много бързо се затъквали с варовик и се разваляли.Не знам до колко е вярно.Но пък е готино постоянно да си имаш топла вода Peace
Виж целия пост
# 2
Ние имахме такъв и го сменихме.Наистина това да имаш постоянно топла вода е предимство,но много бързо се запушват тръбите от котления камък и започва да тече на бавна струя и е страшно изнервящо като влезеш да се къпеш.през няколко месеца баща ми разглобяваше,пълнеше тръбите с препарат за варовика и накрая ни писна и го сменихме.
Виж целия пост
# 3
ами тук вече 10год са с такъв и няма никакъв проблем.с две думи страхотен е.
Виж целия пост
# 4
И аз нямам забележки към проточния бойлер вече много години. Не е имало проблеми с котлен камък, но то си зависи от водата на съответното място.
Виж целия пост
# 5
И ние сме с проточен 9 Кв, ползваме го целогодишно.
За сега, вече 3та година, не сме имали проблем, дано и за напред да е така.
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви за мненията.
а какво ще кажете за марката?
Виж целия пост
# 7
и аз ти го препоръчвам! нямаме го вкъщи, но наши много близки приятели вече години наред са с такъв и са повече от доволни - за марка не знам, май на елдом инвест има!  Peace
Виж целия пост
# 8
Хаби много ток,особенно ако имате и използвате вана.Но ..... удоволствията са скъпи екстри  Peace .
Виж целия пост
# 9
Благодаря ви за мненията.
а какво ще кажете за марката?

Моят е "Дипломат" - български. Отначало бях скептична към българските стоки, но този се оказа много добър. Май само в София няма проблеми с котления камък.
Бойлера не харчи много ток, нищо, че е 8.5 киловата. Първо, той не работи на пълна мощност, освен ако не го включиш специално на такава, второ - той не е постоянно включен. Включва се само когато се ползва и така на практика няма загуби на енергия. Не се плаща никак много, на мен ми излиза далеч по-евтино от ТЕЦ -а, но енергото и без това ще надпише сметките, така че ... колкото пишат - толкова    Thinking
Виж целия пост
# 10
Ние преди години бяхме с проточен - РЕЛАКСА . Но незнам дали още ги продават. Thinking
Бяхме много доволни от него. Сменихме го със слънчев бойлер ( а от него сме още по-доволни). Laughing
  bouquet
Виж целия пост
# 11
Ние преди години бяхме с проточен - РЕЛАКСА . Но незнам дали още ги продават. Thinking
Бяхме много доволни от него.
продават ги - днес търсих проточн бойлер за под мивката и се спрях на тази марка
Произвеждали ги в Каварна.
Би ли написала нещо по - подробно за Вашия , колко години ви кара , защо го сменихте и запушвал ли се е с котлен камък както твърдят че проточните - по - лесно се запушват от литровите?
Благодаря ти
Виж целия пост
# 12
Здравейте момичета и аз съм с проточен бойлер Релакса от 4г. и няма мърдане никакви проблеми Peace а както знаете водата тук е страшно варовита Close
Нашия е модела който захранва едновременно душа в банята мивката в банята и в кухнята и то без проблем може да се използва едновременно  Peace
Виж целия пост
# 13
И нашият проточен бойлер е Релакс,комбиниран за кухня и баня,миналия месец станаха 4 год. откакто го ползваме и сме много доволни.Много е икономичен на електроенергия плащам смешни пари за ток. А го ползваме почти през целия ден за помалко добре е да имаш винаги топла вода нали? Препоръчвам ти такъв бойлер няма да сбъркаш.И аз много се чудих преди да го купим но не съжалявам.И при нас водата е много варовита но аз действам на принципа след изключване на копчето не спирам крана докато не потече напълно студена вода.Сложила съм си цедка на чучура и през няколко дни я почиствам и наистина се събира много варовик.Дано съм помогнала поне малко при избора.
Виж целия пост
# 14
Момичета благодаря Ви  Hug
все по- вече се убеждавам да взема Релакса вместо Теси  Thinking
Ше го ползваме само в бокса - под мивката  newsm78 newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия