Амилия я изписват - вече даже се усмихва

  • 2 697
  • 49
Най-малкото недоносено бебче, Амилия, родена на 24 Октомври, с тегло 284 грама, ще си отива вкъщи защото е добре. Вече е на 4 мес. и даже се усмихвал хайвана.

Статия и снимка
Клипче

Виж целия пост
# 1
Божествено чудо!
Хвала  Hug
Виж целия пост
# 2
Господи! Видяхте ли му краченцата!?! Дано сътбата му да е добра!
Виж целия пост
# 3
Боже не мога да повярвам на очите си. Браво на лекарите. Браво и на малкото--такава жажда за живот.
Виж целия пост
# 4
Гледах го снощи по ТВ, наистина е невероятно. Това значи да си борец.
Виж целия пост
# 5
Браво на малката Амилия! Много борба и жажда за живот има в нея! Наистина е цяло чудо, но Господ си знае работата... Писано и е да живее, дано расте здраво и лъчезарно дете! Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Браво.Дано от тук на татък има лек и безпроблемен живот.Да расте здраво и щастливо.
Виж целия пост
# 7
 newsm51 newsm51 Чудесно..
Виж целия пост
# 8
Боже, не мога да повярвам, не знам и какво да кажа. Горкичкото, дано всичко е наред занапред  Hug
Виж целия пост
# 9
Божееее колко е било миниатюрно Shocked Дано да няма проблеми  Praynig
Виж целия пост
# 10
Това е то..В Америка имат техника хората и правят чудеса. Тук същото детенце щеше да има 90% по-малки шансове..ако изобщо имаше свободен кувьоз за него....  Confused
Виж целия пост
# 11
Това е то..В Америка имат техника хората и правят чудеса. Тук същото детенце щеше да има 90% по-малки шансове..ако изобщо имаше свободен кувьоз за него....  Confused

Тук, уви, щяха да го изхвърлят като мъртъв плод от спонтанен аборт.

Дано оттук нататък животът на малката Америя е хубав и щастлив,  и най-вече да е здравичка.
Виж целия пост
# 12

Тук, уви, щяха да го изхвърлят като мъртъв плод от спонтанен аборт.

Дано оттук нататък животът на малката Америя е хубав и щастлив,  и най-вече да е здравичка.


Защо мислиш, че спасението е по- добрия вариант ..... аз си мисля, че не е съвсем така ..... надявам се детенцето да расте щастливо
Виж целия пост
# 13
Ето го мишока




Виж целия пост
# 14

Тук, уви, щяха да го изхвърлят като мъртъв плод от спонтанен аборт.

Дано оттук нататък животът на малката Америя е хубав и щастлив,  и най-вече да е здравичка.


Защо мислиш, че спасението е по- добрия вариант ..... аз си мисля, че не е съвсем така ..... надявам се детенцето да расте щастливо


Защото ако има, макар и нищожен шанс, той трябва да се използва!


И то с памперс иначе...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия