чувствате ли се "пропаднали" в България?

  • 3 519
  • 72
Здравейте.Задавам ви този въпрос защото аз самата се чувствам така.В България съм от 4 месеца и още не мога да свикна с живота и мизерията тук (а май и не искам да свикна).Как я карате вие,чувствате ли се пропаднали?(Не става въпрос само за паричната страна)?
Виж целия пост
# 1
Не. Много хубаво си се чувствам.
Виж целия пост
# 2
А къде си била преди това, че си тук само от 4 месеца?
Виж целия пост
# 3
Нормално е ако си била на някое по-хубаво място, да свикнеш трудно с Бг действителност...И обратно, като отида някъде, където е по-хубаво от тук(а то май почти навсякъде ще е по-добре от БГ), свиквам ужасно бързо....Съвсем нормално е това....Трудно се свиква с кратери по пътищата, с мръсотия, с невъзпитани, намръщени и неотзивчиви хора...с недостига на пари....  Wink
Виж целия пост
# 4
Не, никога не съм се чувствала така.
И не съм съгласна, че другаде е по-хубаво. Зависи кой какво търси и иска  Peace
Виж целия пост
# 5
Не, никога не съм се чувствала така.
И не съм съгласна, че другаде е по-хубаво. Зависи кой какво търси и иска  Peace
Много точно казано. Peace
Виж целия пост
# 6
Така е. Аз изтъкнах по-горе защо в други страни е по-добре от Бг..Затова и питах авторката на темата къде е била  Wink
Виж целия пост
# 7
Не. Никъде не се чувствам пропаднала.
Виж целия пост
# 8
последните няколко години живях в Южна Африка,а малко преди това бях и в Германия.Честно казано се надявах нещата тук да се малко нагоре(в положителна насока), но уви ,те дори са по зле и от преди.
Виж целия пост
# 9
Разбирам те напълно..Ако можеш пак да се върнеш там, освен..Не звуча много родолюбски, ама точно от мен и не очаквайте подобно нещо....
Виж целия пост
# 10
Не са по-зле, просто ти си се променила  Wink
Виж целия пост
# 11
Не се чувствам пропаднала. Харесва ми тука Wink
Матуми, звучиш, сякаш са те екстрадирали от някъде и са те върнали насила в БГ
Виж целия пост
# 12
Не са ме екстрадирали,просто съм разочарована,бях си направила погрешни планове. Sad
Виж целия пост
# 13
Пропаднала - не, но безсилна - да. Много трудно се върви срещу вятъра от корупция, безхаберие и шуробаджанащина.
Виж целия пост
# 14
Разбирам те напълно..Ако можеш пак да се върнеш там, освен..Не звуча много родолюбски, ама точно от мен и не очаквайте подобно нещо....

за съжаление там не е подходящо за деца,особено момичеца, а аз имам 2.Така че явно ще се ориентирам към друга държава Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия