Колко често използвате пресата си за коса?

  • 3 711
  • 43

Анкета

Колко често използвате пресата за коса?

Опции:


 Знам, че не е самата полезност, но моята коса е чуплива, а аз на моменти искам да ми е само права или пък си правя прически, които не търпят чуплива коса, та се налага да си я изправям след всяко къпане....

Вие колко често ползвате пресата? Да си сверя часовника  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Долу -горе през миене си изправям косата .То ,че не полезно не е ама като така се харесвам  Peace
Виж целия пост
# 2
Ако това, че искам да се видя с по различна коса е специален случай - то гласувах по повод  Peace Изправям я средно веднъж на месец    bouquet
Виж целия пост
# 3
през ден горе долу.
вредно е , ма какво да направя като не се харесвам иначе Mr. Green
Виж целия пост
# 4
В момента съм с къса коса и както ми е чуплива, ще изглеждам точно като гръмнал бойлер..Ако не я изправя след миене, ходя с шапка, а преди като ми беше по-дълга, слагах пяна да пооформя чупките...
Виж целия пост
# 5
само по повод Grinning
Виж целия пост
# 6
 newsm17 аз я ползвам редовно,2 пъти в седмицата,винаги когато си мия косата,чуплива ми е ,но аз се харесвам с права коса
Виж целия пост
# 7
Всеки ден почти я използвам  ooooh! Изправям си бретона и предните кичури, защото нощем се завиват или намачкват..
Виж целия пост
# 8
От скоро я имам, но не смятам да я ползвам редовно, защото макар, че имам доста добри предпазни продукти - си е термичен шок за косицата Shocked
Така че ПО ПОВОД.
Виж целия пост
# 9
На всяко миене я ползвам.В момента съм в такъв период,че искам винаги да съм с права коса.Той този период май е от няколко години  Crazy
Виж целия пост
# 10
Засега по- рядко, гледам да не прекалявам. Иначе на всяко миене се изправям с четката и сешоара.
Виж целия пост
# 11
Аз не използвам четка и сешоар изобщо. КАто ми изсъхне косата, я разделям на няколко части с щипка и я изпрзвям само с пресата. То и сешоара не пада по-долу като вредност за косата..Така че дали сешоар, дали преса....  Thinking
Виж целия пост
# 12
В момента съм с къса коса

Я-яяя!  Shocked Я дай фото да те видим.

И аз днес се подстригах, но аз си ходя по принцип с къса коса.
Виж целия пост
# 13
Ами аз от доста време се каних да се подстрижа като Виктория Бекъм, та се наканих най-после....  Laughing Малко ми е тънък и дълъг врата за такава прическа май(че отзад е доста късо и врата ми е съвсем гол ooooh! ), ама...като цяло е ОК  Crazy

Снимка нямам още. Ще си направя де....
Виж целия пост
# 14
Аз не използвам четка и сешоар изобщо. КАто ми изсъхне косата, я разделям на няколко части с щипка и я изпрзвям само с пресата. То и сешоара не пада по-долу като вредност за косата..Така че дали сешоар, дали преса....  Thinking

Да и той вреди, но все пак ми се струва, че е по- малкото зло Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия