Пластична операция на нос - къде във Варна?

  • 2 754
  • 7
Здравейте, момичета!
Някой правил ли си е "поправка" на носа, колко време отнема и колко струва? А има ли въобще такава услуга във Варна, аз нямам никаква информация по въпроса, но обещах на една приятелка да ви попитам...знам че тук ще получа помощ!
 Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Във форума "Тялото" съм чела за пластичните операции на носа. Много хвалят Д-р Динев, който работи с Валем във Варна и с Вита във София. Гледам доста доволни има от него. Все пак преди да се подложиш на такава интервенция е добре да прочетеш каквото има във форума за пластична хирургия в "Тялото.бг" и да се консултираш с различни лекари.
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти, Буба! Още сега отивам там!
Виж целия пост
# 3
Хубаво премисли за такова нещо.... Крие все пак и рискове.. Аз съм доста страхлива, но ако не бях и аз щях да се подложа, че не си харесвам носа...А в тоя форум, дето ти казах, се изумих какви хора са си правили операция на носа- преди и след няма никаква разлика, тоест и преди това си е бил перфектен и аз недоумявах кое е накарало тези момичета да се подложат на операция и не ги ли е било страх че може да стане и по-зле, което си е съвсем реален риск...  Tired  Thinking
Виж целия пост
# 4
Бубе, всъщност не аз съм тази,която иска да си прави операция, а една моя приятелка.Това и е голям комплекс,а  и наистина може да се направи нещо по въпроса...Аз я подкрепям напълно, ако това и помогне да се чувства по-добре и да е по- щастлива - да действа!Затова и реших да пусна тази тема,за да и помогна с каквото мога!
 А не че и моя нос е супер,но засега ще си живея с него!!!
Виж целия пост
# 5
много внимателно изчети темите в Тялото!! www.tialoto.bg
имам 2 приятелки, които си правиха носовете във Валем. те се харесват, аз не виждам разлика... възстановяваха се пред очитае ми за 10 дни почти всички признаци минаха, естествено без отоците, които отиват по година... кое то говори, че е работено качествено.
помисли си имаш ли нужда от такова нещо, не е шега работа, това е лице... Peaceсега видях че не е за теб... Peace
Виж целия пост
# 6
Здравей, ето още една възможност - http://www.kameeplastic.com/bg/azayakova.htm
Виж целия пост
# 7
За Камии не знам нищо кой знае колко ласкаво, но за Динев съм сигурна, че в големия процент, са доволни момичетата  Peace

Това за Варна. Не е голям изборът. Друга възможност е да отиде до София, но и там е голяма лудница и има бая да обикаля..Едни хвалят Николай Георгиев, други го плюят..Така е и с всички останали пластични хирурзи, за съжаление...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия