За триколките с дръжка

  • 1 895
  • 26
Идва лято , а с него идва и времето за т.нар. от мен бутачка.И сега искам да споделите мнението си за тяхното качество , здравина , удобство и цена .Каква имате и дали сте доволни от нея!
Виж целия пост
# 1
Ние имаме ето  такава Подариха ни я, но според мен не е удачна. Виктория е излизала с нея не повече от 10 пъти за година и 3 месеца. Всеки път аз бутам триколката и нося дете на ръце. Може би си зависи от детето, но Виктория се вози на нея 10 минути и й писва. А и точно този модел хич не е удобен, защото няма рамка около седалката - т.е детето слиза, когато поиска. Освен това, прекрачването на рамката й е доста трудно все още и пада доста често. Управлява се трудно, защото дръжката отзад не контролира кормилото и детето си върти педалите накъдето си иска, а майка му прави мускули, докато се опита да го вкара в пътя. В резултат, след всяко излизане освен кръста от носене, ме болят и ръцете от бутане. Ако си избираш триколка, не си купувай такава, въпреки че изглежда много красива.
Виж целия пост
# 2
На нас ни подариха обикновено "куче", ами ужасно е Close
Трудно се управява, детето за 10 пъти качване, 2 пъти се обръща, а веднъж си изкълчих ръката, при опит да я задържа да не се обърне за 3 - ти път!

Ако можеш да си позволиш ето това.........мисля, че ще е удобно, но да кажат мамите ,чиито деца имат такива!

http://www.family-bg.com/catalog/prX_1096.htm
Виж целия пост
# 3
Ние имаме ето тази.
На малкият му харесва да се вози, но за здравина не мога да кажа още нищо, защото я има от скоро.
С дръжката можеш да контролираш посоката на движение. Ако детето реши много да мърда кормилото, има механизъм на заключване, който да позволява движение само напред. На външен вид според мен е доста симпатична  Simple Smile . По принцип има мелодии, но при нас стана така, че като сложих батерии започна да свири без прекъсване, вместо като натиснеш копчето  ooooh!, така че за момента оставаме без музика.
Виж целия пост
# 4
Като купувахме на сина ми намерихме само евтин модел от Илиенци(бяха обрали всичко за 1 юни) и за нищо не става.Така си стои в коридора въпреки,че сина ми съм го качвала и на други колела и не иска да стои,не го влече.Има деца които не слизат от тях,но моето не е така.
Виж целия пост
# 5

Ако можеш да си позволиш ето това.........мисля, че ще е удобно, но да кажат мамите ,чиито деца имат такива!

http://www.family-bg.com/catalog/prX_1096.htm

Не е удобно за навън. Купихме подобно, с дръжка за контрол от родител точно за разходки, ноооо...  оказа се невъзможно. Много малки гуми и никакъв шанс за каране по улицата. Бебата си тътрузи краката по асфалта  ooooh!

След това татето и купи такова : http://skycode.911.bg/a2/offers.asp?p=2120738&id=5479&m=29  Грозновато, но още е здраво. Това лято мисля пак да го ползваме докато оцелее  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
За тази възраст, това ми е фаворита, а и става и за по-нататък.
http://www.mothercare.com/gp/product/B000JFFBH8/sr=1-44/qid=1168 … 1031&mcb=core
Не знам обаче дали се внася.
Виж целия пост
# 7
Аз вече писах в една друга тема ама пак да кажа-не са удобни ама хич тези колела.Нашето е куче на Чиполино-нестабилно неудобно,крачетата на дечко прегънати,счупи се на 5-тото излизане дръжката,та свекър ми я ремонтира,щото "колелата нямали гаранция".Изобщо не го препоръчвам,но пък децата им се радват Grinning.
Виж целия пост
# 8
Имахме колело подобно на това на magica. Много ми беше удобно и Дани много обичаше да се вози. За съжаление му се счупи дръжката и още чака тати да го ремонтира Cry
Виж целия пост
# 9
Ние вече имаме даже 2-ро.Първото беше Бертони на второто излизане се отказах от него.Сега за Коледа купихме на Смоби,засега е здраво,но го кара само в къщи.Ще видиме на лято
Виж целия пост
# 10
Ние имаме това .За сега съм много доволна.Става и за малки,и за по-големи дечица.
Виж целия пост
# 11
Имаме тази:
http://www.chipolino.com/showimage.php/420x/tricycle_blue.jpg
Удобна е за разходка, защото се управлява лесно, има сгъваема степенка за краката, която се ползва ако детето не върти педалите, ограничител (който може и да се махне), багажно отделение, регулируема на височина дръжка.
Единственият проблем е, че като излезем на разходка малкия предпочита да я бута за дръжката вместо да седи на нея, и е фен на неравните терени и газенето на случайни минувачи  Mr. Green
В редките случаи когато е кротък съм се е убедила, че самото съоръжение си е ОК.
Виж целия пост
# 12
Ето я нашата   малката много си я харесва,може да се вози с часове и вече не иска да се вози в количката.Има и покривче,но засега не ни трябва и не сме го сложили.И музика има. Малко се е поразхлопала от разбитите ни улици,но още държи фронта  Crazy
Виж целия пост
# 13
Иван има триколка като на Магика само,че жълто с  пчела.    Регулира се дръжката, а също така и контрола върху кормилото. Има и мелодии. Експлоатирано е много повече от една година. Далечни разходки по два пъти на ден. В морската всички дечица си играеха с него. Накрая се счупи желязото което свързва дръжката с кормилото. Но въпреки това съм много доволна и като порасне Симона и за нея ще вземем такова, ако не излезе по-добър модел дотогава.
Виж целия пост
# 14

Това е нашата - подарък за рождения ден. Лесно се управлява, лека е и има много мелодии, очичките се движат и нослето свети. Засега съм доволна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия