Моля помогнете с коментар за това легло

  • 1 843
  • 31
  Избирам легло-искам да попитам някой ползва ли това http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=23_69&products_id=2071-какви са впечатленията Ви.
    Ако имате други предложения казвайте.
          Благодаря
Виж целия пост
# 1
Нямам впечатления точно от това, но ми изглежда много хубаво.  Grinning
Виж целия пост
# 2
Леглото на Ивка е такова - бялото с цветните кантове. На мен лично много ми харесва и съм много доволна. Миналата година обиколих всички детски магазини в София докато го намеря - бях го видяла в един каталог и се влюбих в него  Simple Smile Имай в предвид, че тези легла се правят за износ в Америка и за тях трябва матрак с нестандартни размери - 70/130 см. Нашият матрак е на "Нани".
Виж целия пост
# 3
и на мен много ми хареса Peace
Виж целия пост
# 4
Леглото е страхотно. Имаме го същото. Няма да съжаляваш, взимай го!  Peace
Ако имаш конкретни въпроси - питай  Peace
Виж целия пост
# 5
и ние сме с това легло,племенницата ми също, супер е, взимай го, няма да съжаляваш Peace
Виж целия пост
# 6
Момичета, моля ви кажете къде в София се продават такива матрачета с размери 130/70, защото и мен ме интересуват и видях,че не са стандартни!
Много се извинявам,че не съм по темата!Благодаря предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 7
Имаме същото и сме доволни.
Матрак взехме от Щъркел - немски, какосов с размери 70/140 и го изрязахме от единия край, каръфа на мартака е с цип и се свала.
Виж целия пост
# 8
Аз бих те посъветвала да вземеш легло с цяла решетка, като това примерно+че е с люлка + че става после на голямо юнушеско легло за 352лв.
http://www.stefi.biz/index.php?action=show_desc&product_id=579

или това /308лв./, предлага се в различни цветове
http://www.stefi.biz/index.php?action=show_desc&product_id=182
Виж целия пост
# 9
Имаме точно такова. Много съм доволна от него!
Виж целия пост
# 10
  Благодаря Ви момичета за бързите отговори. Имам няколко въпроса към мамите които ползват това легло-Има ли опастност като поотрасне бебо да пада(прехвърля). през решетката(вижда ми се ниска).
      Hug
Виж целия пост
# 11
И НИЕ ИМАМЕ ТАКОВА И СЪМ СТРАШНО ДОВОЛНА. Grinning.НЯМА ДА СЪЖАЛЯВАШ  Wink.НИЕ СМЕ НА 1 ГОД,И 2 МЕС.
Виж целия пост
# 12
  Благодаря Ви момичета за бързите отговори. Имам няколко въпроса към мамите които ползват това легло-Има ли опастност като поотрасне бебо да пада(прехвърля). през решетката(вижда ми се ниска).
      Hug



Да. От всяко легло излизат. Моя син я прекрачи и падна, беше  на 9-10 месеца тогава  Rolling Eyes, ето и една снимка да добиеш някаква представа, тук сина ми е на 10 месеца.



По-трудно им е със сгъваемите кошари, които са доста дълбоки
Виж целия пост
# 13
Опасността е същата като при всички легла. Височината на решетката е стандартна - 60 см. Да падне в никакъв случай не може, но като поотрасне може да я прескача. Синът ми е на почти 2 години и може да я прескочи, за сега от нощни разходки ни спасява това, че спи с чувал и с него му е невъзможно да се покатери Sunglasses
Виж целия пост
# 14
Опасността е същата като при всички легла. Височината на решетката е стандартна - 60 см. Да падне в никакъв случай не може, но като поотрасне може да я прескача. ...

Е как в никакъв случай. Моя син я прекрачи на 9-10 месеца и падна. И то няколко пъти  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия