На кого не бихте отказали секс ?

  • 8 878
  • 160
Има ли такива хора на които не бихте отказали секс ?  Да сте съгласни да го направите с тях веднага и безусловно.

Виж целия пост
# 1
на мъжа ми   Laughing
Виж целия пост
# 2
мда, на мъжа, когото обичам.....
Виж целия пост
# 3
мда, в момента на мъжа ми, но това е от хапчетата, по принцип обикновено много се дърпам...
безусловно... newsm78 не мисля, че има такъв...много ме мързи напоследък...
Виж целия пост
# 4
Няма такъв. Ако не съм на кеф, ще има да взема...  Whistling
Виж целия пост
# 5
Няма такъв. Ако не съм на кеф, ще има да взема...  Whistling


И аз така  Laughing
Виж целия пост
# 6
На мъжа ми....за друг в момента не се сещам.
А да, и на Мики Рурк в 9седмици и половина Whistling Whistling Embarassed
Виж целия пост
# 7
На мъжа ми-според зависи....ще му откажа когато и както си искам,но на БРАД ПИТ-НЕ!
  Да,ама той няма да ми предложи,така че...никой не остана,значи няма такъв човек,на когото да не мога да откажа.
Виж целия пост
# 8
Много се замислих над този въпрос Thinking Thinking Thinking
Еми, немого да се сетя, значи няма такъв....
Виж целия пост
# 9
ОЩе не се е родил Sad
Виж целия пост
# 10
Еййй,ама значи,всички сте ей така  Innocent Innocent Innocent  Laughing Mr. Green Че пък кво лошо има да си помечтае човек  Whistling
А по темата,ми сигурно има,знам ли  Thinking Естествено,не слагам мъжа си тук,защото за него е ясно,че щом съм го взела,значи не съм му отказала  hahaha
Виж целия пост
# 11
има, как може да няма! ако си харесам някой много, сега да взема да хвърлям боб -дали или да не би! даже един в момента имам набелязан, само да се даде зелено! Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Не бих отказала на Слави Трифонов-еднократно и с презерватив.
Виж целия пост
# 13
Честно казано не знам на кого не бих отказала. Може би на приятеля ми.  newsm78 Общо взето винаги мисля с главата си, както се казва, та не знам. Има мноооого хора, с които не мога да си помисля да бъда.  Naughty
Виж целия пост
# 14
Зависи от настроението ми. Определено обаче на човекът на който бих или не бих отказала секс е мъжа ми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия