препоръчайте ми марка преса за коса?

  • 4 718
  • 31
Но да е на поносима цена Laughing pls!
Виж целия пост
# 1
Аз веднага мога да ти препоръчам.Моята струва 25 лева и съм доволна защото има регулатор за градуси,и загрява за 1 минута.Нее нужно да се охарчваш , защото съм се убедила, че не толкова повъпхноста е важна ,а градусите с които изправяш косата.
Виж целия пост
# 2
Забравих да ти напиша марката.Сонаши,турска е
Виж целия пост
# 3
здравей
моята е скъпичка, но пък е 8 в 1 и съм много доволна. ако ще си купуваш си вземи задължително керамична и гледай да има поне 2 степени.
Виж целия пост
# 4
Моята е на Елит, но ми е слабичка....ама ми върши работа.
Виж целия пост
# 5
Ровента
Виж целия пост
# 6
Ами ако 60 лв ти се струват добре, Ровента е добър вариант.
От по-евтините - Елит, към 25.
Виж целия пост
# 7
А тази на елит керамична ли е?
Виж целия пост
# 8
В Метро съм гледала евтини и добри керамични преси, просто на неизвестни фирми -около 15-20-25 лева. Не помня точно  Peace Бяха копие на една преса на Филипс, черна, само за изправяне.
Виж целия пост
# 9
Тия черните са китайски, струват 18 лв - за Метро имам предвид.
Виж целия пост
# 10
...не се залъгвай, че евтина ще ти върши работа, по-добре изчакай по-добри финансови времена, за нещо по-качествено Peace
Казвам го от опит. Имаме преса за 20, Ровента за 80 и американска за ...мнооооооооого лева..Разликата е от земята до небето!
Виж целия пост
# 11
...не се залъгвай, че евтина ще ти върши работа, по-добре изчакай по-добри финансови времена, за нещо по-качествено
И аз така смятам.
Дори да дадеш 20 лв, ще са на вятъра...
Виж целия пост
# 12
А като марка ? Виждала съм май само на Ровента няколко модела и на Филипс newsm78
Виж целия пост
# 13
...не се залъгвай, че евтина ще ти върши работа, по-добре изчакай по-добри финансови времена, за нещо по-качествено Peace


И аз така мисля. Peace
Моята фризьорка каза, че хубавите преси са от 100 лв. и нагоре.
Аз лично за някои неща предпочитам да се оръся повече, пресата е едно от тях.
Виж целия пост
# 14
Ааа, Лейдито си купи супер брутално яка преса, да не се спотайва Wink
Аз от марки не разбирам, но нейната помня че беше нещо на Солинген Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия