1-ви и 8-ми МарТ - маРТЕничКИ и подаРЪЦи за ЛеЛКИте в деТСкаТа граДИна

  • 8 731
  • 63
Искам да ви попитам 2 неща Heart Eyes

1. Подарявате ли мартенички за дечицата от групата на детенцето ви по случай баба Марта и
2.Подарявате ли подаръчета за лелките - сестрите от групата по случай 8-ми Март Wink

Чудя се какво да подарявам ...и така.
Благодаря предварително  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1
може и да им занеса по една мартеница ... но категорично няма да нося цветя на 8 март, заради дочута миналата година забележка от сестрата, че Симона е лошо дете, защото не донесла цветя на лелките в яслата за 8 март... това много ме ядоса- щом не е занесла - значи не са заслужили уважение... странен критерий са си избрали да делят децата на добри и лоши...
А Викторчо, който нарича наред с Глупак, но носи китки, дали е добричък???
Виж целия пост
# 2
По една голяма за двете групи, а за 8-ми сигурно ще подаря нещо в саксия.
Виж целия пост
# 3
За всички деца не мисля да нося мартеници, ще занеса за госпожите, лелята и музикалната по една мартеничка. За 8 март ще има тържество, така че може и да спретна по някое скромно подаръче и естествено цветя  Simple Smile Обаче нямам идеи още за подаръче... newsm78
Виж целия пост
# 4
 Цветя за 8 март  задължително. Чудя се за мартеничките, но не за децата, а пак за госпожите и лелките.
Виж целия пост
# 5
Миналата година не занесах нищо , нито за 1 март , нито за 8 март
Но тази година ще има  Mr. Green , защото лелите са ми добрички  Hug
Виж целия пост
# 6
 Всяка година нося мартеници на госпожите и лелката. За 8-март - букетче и нещо скромно, защото ще има тържество.
 На щерката ще дам и мартенички за приятелчета, малкият сякаш още е далеч от такива размени.
 Тази сутрин правих списък за мартениците които трябва да купя и направо трябва да ми дадат отстъпка за такова количество.
 Подаръчетата за 8- март трябва да бъдат символични, защото трябва да купувам за 4 госпожи и 2 лелки, обаче още не съм ги измислила.
Виж целия пост
# 7
Мартеници не нося в градината.
За Осми март за госпижите и лелите цветя.
Виж целия пост
# 8
Тази година за 1-ви ще взема гривнички и Криси да ги раздава на който си иска.
За 8-ми още не съм решила,сигурно ще носим цветя,но без подаръци!
Виж целия пост
# 9
Аз нося мартенички за ръчичките (от най-обикновените, шнурчетата) на всички деца в групата.
За госпожите и лелите - цветя за 8-ми март. Сега се чудя, след като тържеството ще им е на 7-ми, а 8-ми си е работен ден, кога да им подарим букетите  newsm78
Виж целия пост
# 10
За Баба Марта ще занеса някаква голяма мартеница за украса в стаята. За децата - не, защото Баба Марта ще им гостува и ще върже на всияки деца в групата (обаче моята дъщеря е още на ясла). На сестрите и лелките също не.

За 8. март ще подаря цветя - тази година съм намислила по една саксийка с цъфнали иглики - толкова са рзкошни, а после могат и да се засадят в градина.......

Safo, и при нас ще е так. Какво да правим наистина Thinking
Виж целия пост
# 11
Ще оставя Гергана да реши на колко деца ще подари мартеничка. Grinning
На учителките, вероятно ще занесе по едно цвете за 8-ми март, да.
Виж целия пост
# 12
И аз бях пуснала същата тема и почти всички отговориха, че няма да подаряват нищо за 8 март, а само цветя.
Аз смятам за 1 март да занеса 1 голяма мартеница за стаята и може някаква друга украса, в групата украсяват тематично постоянно много хубаво госпожите. А пък за 8 март ще подаря и цветя и малки подаръчета, но още не мога да измисля какви. И аз мислех за саксии, но не знам как ще нося толкова саксии наведнъж и без това съм много натоварена сутрин, като водя Габи за градина.
Виж целия пост
# 13
Благодаря на всички за отговорите   bouquet и аз ако не успея да измисля какво да подаря на лелките, ще е цветя в саксия... Wink
Виж целия пост
# 14
Ние събираме пари и за първи март ще има купон и баба Марта ще връзва мартенички, а за 8ми купуваме подаръци на госпожите. По един на всяка госпожа от цялата група.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия