Minceur 24 - някой да е ползвал?

  • 930
  • 4
Поредното ми питане за продукт за отслабване Embarassed Попаднах на една реклама и се чудя дали пък това не е нещо ефикасно newsm78
"Minceur 24  е най-новата хранителна добавка за отслабване. Създадена от изследователския център на Forte Pharma, тя влияе на организма в 4 посоки през цялото денонощие. Действието й води до изгаряне и намаляване отлагането на мазнините, дрениране в дълбочина и оформяне на силуета. Таблетките се предлагат в два варианта - за мъже и жени. Приемат се два пъти дневно - сутрин и вечер."
Това е...Сега ако някой е пробвал да каже дали има ефект, какъв и колко струва Hug
Виж целия пост
# 1
Хич не си давай парите!  ooooh!
Съжалявам, че дадох толкова много .....  Outta Joint 32 лева и после още 32 .....  Sick #Cussing out
Направих 2 курса и изпих 2 опаковки от чая.  Спаднах само с 2 килограма, за един месец пиене на въпросното сиропче, при това при спазване на хранителен режим!  #Cussing out Май беше от диетата и ограничението, а не от сиропчето!  #Cussing out
Виж целия пост
# 2
Minceur са таблетки, а не чай. аз съм ги пила, и тема бях пускала миналата година- никакъв ,ама никакъв ефект.После си направих труда да прочета из френските форуми какво пише за тях и ги хвърлих. струваха около 30 лева май.
Виж целия пост
# 3
Едно се чудя, защо всички "чудеса" за отслабване се препоръчва да се прилагат с определен хранителен режим и поне по половин час активна гимнастика, че то в такъв случай и без чудеса човек си отслабва #2gunfire
Виж целия пост
# 4
Да, и аз мисля че са хапчета. Ама рекламата беше в списание "Моето бебе и Аз" и реших, че е нещо качествено...пък то... Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия