молба за количка за породени/близнаци - на заем за месец/два лично за мен

  • 871
  • 5
ами това е - не съм самотна майка или не дай БОг със сериозни финансови проблеми
имам количка,но е малка, а баткото ми прави въртели и иска да седи при бебето
а няма как
не купих за породени защото нямаше да мога първите месеци да излизам - асансьора е малък
сега обаче мога да донеса бебето в кенгуро до долу и количката в ръка
но нямам излишни средства за да се поглезя месец/два
да не говорим, че в момента въобще нямам средства да отделя точно за количка

моля ако някой би искал да ми заеме и да ми помогне да ми пише на ЛС
разбира се ако повредя количката ще компенсирам
нямам АБСОЛЮТНО НИКАКВИ претенции за външен вид - приемам всякакви предложения стига да угодя на баткото мъник   bouquet

пускам тук темата, защото предполагам няма да се види в "купувам", а и все пак е с молба за помощ, а не за покупка
въпреки, че бих купила на символична цена нещо ако някой пък има такива предложения

благодаря предварително

надявам се няма да ме осъдите за молбата - разбирам, че има много нуждаещи се и не искам да ощетя никого
просто ако някой има възможност  и желание да ми помогне - да го направи
подчертавам - НЕ СЪМ НУЖДАЕЩА се и наистина количката не ми е належаща - просто би улеснила много живота ми, но също така и нямам възможност да задоволя тази своя нужда или каприз  Hug
Виж целия пост
# 1
  Защо не попиташ мамите на близнаци? Аз не познавам лично такива, но ако ми падне случай непременно ще питам!
Виж целия пост
# 2
Правилно - питай мамите с близнаци - няма да ти откажат, много са готини и няма кво да се извиняваш и обясняваш - форум за взаимопомощ, забрави ли Hug
Виж целия пост
# 3
Милена, майката ,на която помагаме в Люлин има една излишна количка за близнаци.Ще я попитам дали би искала да ти я заеме или да ти я продаде на ниска цена, но трябва да си я вземете от Люлин по някакъв начин.Опитах да ти пиша на ЛС, но не ми отваря страницата EmbarassedАко искаш дори можеш сама да я попиташ, телефона и  е в темата под твоята в списъка.
Виж целия пост
# 4
извинявай но темие са се разместили под моята е др
може ли да ми дадеш тук евентуално тел?
Виж целия пост
# 5
Благодаря на Мари!
Свързах се с Миленка - днес ходи и взех количката

благодаря на всички ви за помощта!
като свърша да я ползвам - веднага ще я предам за друг нуждаещ се
а и моля - ако има някой по-нуждаещ се от мен /обяснила съм, че все пак това е каприз - заради малкия ни батко/ - моля пишете ми - веднага ще предам количката
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия