препоръчайте ми сокоизтисквачка

  • 3 449
  • 17
Здравейте момичета

Препоръчайте ми сокоизтисквачка от различни марки,понеже се чудя дали да взема на Philips , Mulinex , Braun ,Delongie или някаква друга марка.Искам да истисква меки,твърди плодове и зеленчуци и да не остава сок в пулпата,а да са сухи.
Виж целия пост
# 1
Моята е Мулинекс и съм страшно доволна. Това, което остава от плодовете е съвсем сухо. Имам я от около осем години, експлоатира се жестоко и все още работи. Много си я харесвам. И е лесна за разглобяване и миене. newsm10
Виж целия пост
# 2
Моята е Мулинекс и съм страшно доволна. Това, което остава от плодовете е съвсем сухо. Имам я от около осем години, експлоатира се жестоко и все още работи. Много си я харесвам. И е лесна за разглобяване и миене. newsm10
и аз съм с Мулинекс, вярно е това което е написала Лабрекс Peace
Виж целия пост
# 3
Аз също имам Мулинекс и съм много доволна ето това е моята сокоизтисквачка

http://www.comet.co.uk/cometbrowse/multipleImage.do?sku=357251&main=yes
Виж целия пост
# 4
Майка ми получи някаква сокоизтисквачка Ариан,много компактна и красива,ама прави пюре.Не си я купувай никога!
Виж целия пост
# 5
Аз имам на PHILIPS http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=823640&cat=31&f=3659...... и съм много доволна Peace
Виж целия пост
# 6
Philips HR 1851
http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=81&products_id=7412
Виж целия пост
# 7
И аз ползвам Мулинекс и съм доволна.
Виж целия пост
# 8
Моята е Мулинекс и съм страшно доволна. Това, което остава от плодовете е съвсем сухо. Имам я от около осем години, експлоатира се жестоко и все още работи. Много си я харесвам. И е лесна за разглобяване и миене. newsm10
И моята така. Имам я от 9 год. Скъса се да прави сок от моркови и грейпфрут, не е мръднала. А сега са им и доста ниски цените.
Виж целия пост
# 9
Моята е Крупс-доволна съм!
Виж целия пост
# 10

и моята е същия модел на Филипс, много съм доволна. Това, което ме посъветваха в магазина, когато я купувах е да си взeма по-мощна сокоизтисквачка (тази е 500 W, доста бърза е и пулпата остава суха).
Виж целия пост
# 11
А каква е разликата между цитруспреса и сокоизстисквачка?
Виж целия пост
# 12
Здравейте момичета

Препоръчайте ми сокоизтисквачка от различни марки,понеже се чудя дали да взема на Philips , Mulinex , Braun ,Delongie или някаква друга марка.Искам да истисква меки,твърди плодове и зеленчуци и да не остава сок в пулпата,а да са сухи.
Моята е ДеЛонги и съм доволна от нея. Гледай да е по-мощна и да има отделение за отпадъците, което да се почиства лесно - това е Hug
Виж целия пост
# 13
Май, че на Браун от всички изброени е най-мощен двигателя.А и имам спомен,че единствена можеше да прави сок от грозде.
Виж целия пост
# 14
Имахме май Браун newsm78, но от както си взехме Витал център го забравих някъде из шкафчетата Sunglasses.
Витл-а има приставка за шейкове, 2 мелачки и сокоизстисквачка. Има толкова бързи обороти че прави двойно повече сок от магданоз сравнено с Брауна, а мотора е достатъчно мощен за да смели ориз на брашно Wink (за съжаление първо изгорих една мелачка на приятели и по този повод си купихме ВЦ)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия