Давате ли вода?

  • 1 695
  • 54
Здравейте мами!
Интересува ме дали давате вода на бебетата се,защото аз давам много рядко и се притеснявам да не би да объркам нещо.Беба е на почти 4 месеца и през цялото време да е изпила най-много 1/2 л.вода. Whistling
Виж целия пост
# 1
Здравей! Моят син от самото си раждане не искаше да пие вода, а и сега е същото, като я смеся с малко сок я пие, но чиста пие само около 100гр за 2 дни. При консултациите лекарката каза, че докато суче не се нуждаел. Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Да! по скоро 5%глюкоза. Бебето показва дали му се пие или не! Сестра ми като беше бебе една капка не е изпила, и до сега (вече е на 18) не се сеща Mr. Green
Виж целия пост
# 3
И моята бебе не иска да пие вода, не мисля че това е поблем, не мога да и давам насила.
Виж целия пост
# 4
не  Peace
Виж целия пост
# 5
Не. Ще давам като го захраня  Peace
Виж целия пост
# 6
Моята дъщеря си пиеше вода и то не малко, и сега е като смок.
Виж целия пост
# 7
Когато кърмех Пламен ,разбира се че му предлагах вода ,но той така и не я пиеше.
Виж целия пост
# 8
Откакто се е родила й давам вода. Предлагах я след хранене и тя изпиваше 1-2 глътки. От скоро почна да пие не повече 30 мл на денонощие.
Виж целия пост
# 9
Ами предлагам й от скоро,но пие по 1-2 глътки.
Виж целия пост
# 10
първия месец подсладената вода я пиеше, но по малко. после отказа чиста. сега й давам чайче за добро храносмилане на хип. ама пак пие по 20-30 грама най - много.
Виж целия пост
# 11
само на кърма сме
Виж целия пост
# 12
Не давам. И мочето ми не иска Simple Smile
Пък и нали всички изследвания казват нищо освен кърма, та то така се и оказва на практика Wink
Виж целия пост
# 13
Аз захраних моя син на шест месеца - преди един месец, сега е на седем, дотогава не му давах вода, предлагала съм му, но той неискаше, а и съм чувала, че кърмата съдържа всичко необходимо за развитието на бебето, сега, когато хапва и дрига храна пие и по - малко вода след хранене...
Виж целия пост
# 14
Докато не се захрани беше само на кърма.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия