Нуждаем се от Mylikon спешно!

  • 463
  • 5
Мили мами, Help! , малката Габи е със жестоки колики. Бяха ни изпратили от US капки Mylikon, които ни подействаха веднага. Но свършват за съжаление много бързо и от месец вече всеки ден, малката е с рев по цял ден. Пробвали сме всичко друго и нищо не действа при нас. Детето вече не може да се храни, нито да спи. За нас с таткото да не говорим. Притеснявам се и заради неефективното сукане да не намалее кърмата Sad
Много молим, ако има някой, който да идва към БГ от Щатите да ни изпрати тези капки. Имаме приятели там, но не се знае на митница дали няма дa ги върнат и затова се обръщам и към форума с молба за помощ.
Ако искате, пишете на лични!
Виж целия пост
# 1
Мамо на Габи,

ами аз бих могла да ти пратя по пощата, но не зная дали пак няма да ги отворят. Знам, че Майликон са много ефикасни, понеже и мойто съкровище ги ползва докато беше по-малко и с колики. Пробваи чай от fennel не съм много сигурна как е на бг -- май че анасон. ако някой знае, моля да потвърди. и не се отчайваите, минават коликите от само себе си. няма страшно дори да загуби малко тегло бебка. а има ли много газове и по кое време на деня сте най-зле? Джейн беше наи-плачлива м/у 7 и 8 вечерта и нищо не помагаше. дори майликон не елиминират коликите съвсем. успех! и пиши ако наистина държиш на капките, мове да измисля нещо. ние няма да си идваме скоро, но имам познати, които ще си идват през август. но вие дотогава ще сте се оправили, без съмнение.
Виж целия пост
# 2
A защо не пробваш саб симплекс. Някаде из форума се споменаваше , 4е това е едно и сьщо нещо.
sab simplex=myliкon. Някой ако знае нека да пише .  Thinking
Виж целия пост
# 3
Мамо на Габи,

ами аз бих могла да ти пратя по пощата, но не зная дали пак няма да ги отворят. Знам, че Майликон са много ефикасни, понеже и мойто съкровище ги ползва докато беше по-малко и с колики. Пробваи чай от fennel не съм много сигурна как е на бг -- май че анасон. ако някой знае, моля да потвърди. и не се отчайваите, минават коликите от само себе си. няма страшно дори да загуби малко тегло бебка. а има ли много газове и по кое време на деня сте най-зле? Джейн беше наи-плачлива м/у 7 и 8 вечерта и нищо не помагаше. дори майликон не елиминират коликите съвсем. успех! и пиши ако наистина държиш на капките, мове да измисля нещо. ние няма да си идваме скоро, но имам познати, които ще си идват през август. но вие дотогава ще сте се оправили, без съмнение.

Аз знам, че феннела е  ето това
Май му викат финокио на български и е някакаъв вид копър.
Виж целия пост
# 4
Аз ползвам капки Lefax и с съм много доволна,само че и тях ги няма в България.Носят ми ги от Германия.Ако ти е по-лесно тях да си набавиш.
Виж целия пост
# 5
аз имам едно останало шишенце-ако искаш ела го вземи-подарък  bouquet
само дето моето е от Италия-предполагам няма значение-симетикон  е основата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия