киста на бъбрека

  • 3 356
  • 2
Здравейте преди месец ми откриха киста на бъбрека.
 За сега ме успокоиха,че няма проблеми защото е само 2см. и след 6 месеца да ходя на контролен преглед . Въпреки това аз ежедневно имам болки от страна на бъбрека с кистата. (не е внушение защото ги имах и преди да ми я открият).Искам да ви попитам знае ли някой дали се лекува без оперативна намеса? И къде мога да получа по-вече информация за киста на бъбрека?
Виж целия пост
# 1
Незнам как се лекува неоперативно. Трябва да се следи. За по-големи съм чувала, че се изтегля течността, но после май пак се пълнели. Търси добри специалисти.
Виж целия пост
# 2
Здравейте преди месец ми откриха киста на бъбрека.
 За сега ме успокоиха,че няма проблеми защото е само 2см. и след 6 месеца да ходя на контролен преглед . Въпреки това аз ежедневно имам болки от страна на бъбрека с кистата. (не е внушение защото ги имах и преди да ми я открият).Искам да ви попитам знае ли някой дали се лекува без оперативна намеса? И къде мога да получа по-вече информация за киста на бъбрека?
Здравеите.Моля ви за помощ.На дъщеря ми-тя е на 15г. днес и откриха киста на бъбрека7мм.Стана след като я блъсна кола днес и при изследванията на ехограф в шокова зала го открили.Моля ви пишете ми откъде да взема повече информация за кистата и ако сте научили вие повече ми пишете.Как се лекува?Пишете ми на емайла.Ще ви бъда благодарна.cveti_sl.bg@abv.bg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия