Раничка на шийката на матката

  • 812
  • 4
Ако някой има повече информация моля да сподели.
Интересува ме най-вече задължително ли е изгарянето на такива ранички и има ли някаква опасност от усложнения ако се направи или не се направи такова изгаряне. Наскоро гледах едно здравно предаване където мненията бяха доста противоречиви.
Виж целия пост
# 1
здравей, и аз като теб предполагам след раждането отидох на гинеколог и ми каза че имам раничка на шийката на матката и че тр. да се изгори .След което отидох  намазаха ме 2 пъти в период на 1 седмица с едно лекарство/не му помня името ,но струваше около 24лв./ и  на следващия преглед всичко си било наред.Не му хрумна да попитам гинеколога какво ще стане ако не се лекува ,но мен ако питаш отиди да ти я лекуват,не експериментирай какво ще стане ако не го направиш.
Виж целия пост
# 2
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=24165.60
Виж целия пост
# 3
лекарството трябва да е солфацин или нещо такова, на мен такова ми изписа лекарката после ходих при един онкогинеколог и той ми каза че горенето не е наложително,но това беше преди да родя,това може да е имал впредвид лекаря-че първо трябва да родя и после да се гори.такаче по добре си оправи проблема,и аз смятам да направя тази работа,след преглед разбира се
Виж целия пост
# 4
Ади ти е дала най-правилният отговор. Отиди на темата, която ти е пуснала. Аз ти пускам и още една:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=28968.0

Там твоите въпроси имат повече от изчерпателен отговор. Не искам да се повтарям и да обсебвам темата с дълги писания за и против леченеито на раничките, но ще ти кажа само че 1) има различни ранички и раничка е твърде събирателно понятие; 2) може да е опасно, ако се остави и след време да направи поразии; 3) хубаво е да се знае какво я е предизвикало, за да има адекватно лечение, а не действия насляпо.

Аз като минала през ужасите на цялото лечение (и още си имам лечение), те съветвам да разбереш всичко и да не отлагаш лечение. Успех.

Ела в тези теми, там сме много момичетата, които сме споделили и можем да споделим опит. УСПЕХ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия