Синьт ми посинява докато плаче защото не диша

  • 5 133
  • 11
Синьт ми /1,5 години/ посинява докато плаче защото не диша цели 8-10 секунди - това опасно ли е според вас newsm78


Виж целия пост
# 1
Опасно е. Избягвай да го докарваш до такива състояния - друго не виждам какво може да направиш. Докато е захласнат направи всичко възможно да от отхласнеш с нещо което ще го стресне
Виж целия пост
# 2
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=86018.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=36311.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=22126.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=29693.0
Виж целия пост
# 3
и моят прави така. много е гадно. аз му духам рязко в лицето и той поема въздух. Не знам какво друго да ти кажа. Дано да е просто период и при теб и при мен
Виж целия пост
# 4
На братовчед ми малкия син правеше така като малък, в ре зултат на което доста го разлигавиха в стремежа си да не провокират това пусто захласване,но детето е по-важно,така че гледайте да не го ядосвате...
Виж целия пост
# 5
Моята дъщеричка е на 1г. и 2 месеца и също се захласва така когато плаче.Не знам защо си мисля че е възможно да е нормално и че ще отмине  Thinking Гледам да не се разстройва много,но това  и състояние най-често се проявява когато се удари.И аз като mama jojo и духвам в лицето и тя си поема въздух.

Виж целия пост
# 6
Сестра ми се захлашваше като малка, израстна го с възрастта.
Прочети линковете от Ellypr, доста е коментиран този проблем, може да си намериш полезни съвети.
Виж целия пост
# 7
И нашата малката посиняваше когато плачеше на тази възраст от болка, когато се удари или когато не ставаше на нейното.  Духахме й в лицето и се оправяше. вече на 1г.10м. почти не се случва или само когато се удари много силно.
Виж целия пост
# 8
Аз съм била същата "гад", засинявала съм се, въздух не съм поемала....  ooooh! А съм била само на година и 10 месеца - до 2 годишна! #Crazy
Родителите ми са били много загрижени, духали са ми въздух в устата, ръсели са ме с вода, тупвали са ме по гърба силно, тръскали са ме надолу с главата, все неща, които помагали. Докато не ме е видял един стар лекар, д-р Мустаков се казваше. Когато съм се захласнала и не съм поела въздух и пред него той е обърнал всички с гръб към мен и не е дал на никой да ме докосне.  #Crazy newsm78    Даже е извел всички то стаята, където са били, моментално.  Naughty #Crazy
Отдалечил ги е всичките от мен и са ме оставили така .....  Tired (Майка каза, че тя е щяла да умре в този момент от сърдечен удар, че детенцето й не може да диша, а тя излиза от стаята! #Cussing out)
Докторът, миг по-късно, е казал: "Лигавенето и ината ако се толерират ще стане по-страшно! Така девойката се опитва да ви манипулира и води за носа, колкото и до не ви се вярва! Това е положението!" #2gunfire

От тогава - съм опитала само още веднъж, но като никой не ме е пипнал, като всички са си тръгнали невъзмутими (само те си знаят как! Sick #Crazy)  и като съм нямала публика и загрижени мама, тате, баба и дядо ... Crossing Arms .... престанала съм с мурафетите си.

От тогава - край!  Naughty Blush
Виж целия пост
# 9
И нашата се захласва. Но обикновено бързо си поема въздух самичка. Мъжо ми я оставя сама да си поеме въздух, аз обикновено и духам в лицето.

Но ужасно стресна докторката онзи ден при последната ДТК, защото за първи път почна да посинява. Аз не я виждах - нали седи в мен. Духаха и няколко пъти в лицето, пляскаха я, но не. Накрая докторката я сграбчи, вдигна я и май я плесна по лицето и нашето изхълца. Но и тя се попритесни - по-късно звъня в къщи да пита как е.

Докторката каза, че по принцип го правят по-емоционалните деца и че се израствало.
Иначе четох някъде, че най-важното е да запазите самообладание и че организмът вземал нещата в свои ръце и детето в крайна сметка си поемало въздух.

Пожелавам ти и твоето дете бързо да го израсте.
Виж целия пост
# 10
Синьт ми /1,5 години/ посинява докато плаче защото не диша цели 8-10 секунди - това опасно ли е според вас newsm78




Абе не знам, но и сина на етърва ми е така. Като започне да се смее, не си поема въздух и започва да посинява. Не смеят да го разсмеят, че посинява и се задушава. А е на 7г. вече.  Shocked
Виж целия пост
# 11
Има опасност да си глътне езика - тогава бъди готова да се намесиш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия