Тестове - кога?

  • 1 536
  • 11
Момичета, искам да ви попитам какви са ви впечатленията от различните марки и видове тестове за бременност - кои отчитат най точно и най-рано и т.н. Остават ми още 5 дни до датата на цикъла, но ми се иска да знам... да опитам поне. Споделете...
Виж целия пост
# 1
Най- точният тест е ТЪРПЕНИЕТО; най-ранният тест е КРЪВНИЯТ - 2-3 ДНИ преди датата за М; всички останали тестове - СЛЕД ЗАКЪСНЕНИЕ
Моят съвет - изчакай още 6-7 дни; нетърпението може да ти изиграе лоша шега, както на много от нас тук. Стискам палци след седмица да се похвалиш с две черти на теста Peace
Виж целия пост
# 2
Мила Роксан и аз имам пет дни до МЦ и незнам как ще издържа Знам какво ти е но от опит мога да ти кажа че нищо не можем да направим освен да чакаме Чувала съм случаи в които теста е отчел и преди датата но те не са надеждни Могат само да те разочароват Затова ти предлагам да Чакаме заедно и да се подкрепяме От все сърце ти желая EFPДано тия две черти ги видим и ние най-после УСПЕХ newsm17
Виж целия пост
# 3
По-сугурен тест от кръвният няма. Аз отидох на два дни закъснение. За мен е по-нетърпимо незнанието и чакането от взимането на кръв.
Тестовете от аптеките само ме изнервиха - бледи чертички и то не на всеки. За моя изненада на шур-чек втората чертичка беше най-контрастна, но пак доста бледа. На финала равносметката беше - 12 лв за тестове от аптеката и 20 лв за кръвния.
Успех момичета и ви стискам палци  Praynig
Виж целия пост
# 4
От личен опит смея да твърдя, че кръвния тест е най-сигурен!
2 пъти правих Sure Check - на 4-тия ден от закъснението беше отрицателен, а на 18-тия положителен! Ако правиш тест от аптека, изчакай поне 7-10 дена Peace
Виж целия пост
# 5
Аз лично ползвах американски - така му викат в аптеката и писалка, че ми беше най- лесен за употреба.
И определено когато се появи втората чертичка, се появи веднага и не се наложи да чакам 5 минути
и беше доста дебела, не можеш да я сбъркаш. Но се направихтеста седмица след закъснанието, защото
очаквах да ми дойде, тъй като имах симптоми за това и да не се разочаровам, не си правих тест.
На седмия ден мъжът ми каза, че може симптомите да са ми заради бременост, а не за ... и се оказа прав.
Виж целия пост
# 6
Момичета, знам, че кръвният тест е единственият 100% достоверен, обаче не мога да го направя, просто не  мога - изпитвам панически ужас от всякакви венозни манипулации. Разбрах, че не става с периферна кръв, а това моето си е фобия, а не просто да се глезя... Остана ми като спомен от дете, когато видях как правиха инжекции на баба ми... Както и да е, остава ми само да чакам. И да се чудя цикъла ми ли се опитва да започне вече два дни или ... само Господ знае какво е това зацапване, що за кафеви петънца ме споходиха... А тестовете (уринарните) - отрицателни...
Виж целия пост
# 7
Има реклама на тест PRESTO -  на опаковката пише, че се използва 7 дени преди датата на Лелката и откривал ранна бременност .Той е в синя опаковка - вътре са два теста - струва 4 - 5 лева.
Но не съм сигурна дали ще ти помогне толкова рано, дали това не е само реклама ?!
но ако толкова много си нетърпелива - можеш поне да опиташ .
Виж целия пост
# 8
Роксан, трябва да преодолееш фобията си, защото като забременееш ще ти вземат венозна кръв Wink Както вече съм споделяла, през първата си бременност се престраших да направя кръвните изследвания едва в 4-ти месец. Сега никога не бих проявила такава небрежност Naughty
Виж целия пост
# 9
Maрката и цената нямат никакво значение.На мен като ми закъсня два дни,отидох в аптеката и им казах да ми дадат тест-тип лента.Струвашe 0.75лв. взех си три,защото са ефтини,а така или иначе си мислех,че щe e oтрицателен.Втората чертичка беше много бледа и след няколко дни направих и другите.Като видях,че са с по две черти не им повярвах заради цената.Купих си и Sure Check и той бише положителен.Ако си бременна всеки тест за бременност ще ти свърши работа.Успех на всички.
Виж целия пост
# 10
Права си, Голди  Sad. Но предполагам, че тогава, когато става въпрос за детенцето ми (когато знам, че го има и че живота му зависи само от мен) бих направила всичко. Но между това да се чудя истерично дали съм бременна или да рева истерично и да се треса от страх заради иглите и кръвта ooooh!  Sick, предпочитам първото  Wink
Обаче няма да е този месец  Cry Оставам в листата на чакащите...
Виж целия пост
# 11
На мен тестовете ми отчитат ден преди датат за М.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия