До вси4ки маики с две деца

  • 1 159
  • 21
Разкажете как ви мина второто раждане трудно ли е в сравнение с първото,има ли разлики?????
Виж целия пост
# 1
Моето второ раждане мина по-лесно и по-бързо от първо. Simple Smile
Виж целия пост
# 2
По-трудно мисля. Първата ми дъщеря се роди 3,350 кг., а втората 3,930 кг.
Но пък при всеки е различно, да не те шашкам  Peace
Виж целия пост
# 3
Второто ми раждане мина по-бързо и по-леко от първото.
Голямото ми дете го родих много трудно - с форцепс.
Малкия ми се роди без никакви усложнения.
Виж целия пост
# 4
Второто раждане определено беше по-лесно и по-бързо от първото.
Виж целия пост
# 5
И двете ми деца се родиха по 4,300кг, но втория път определено всичко стана много по- бързо и лесно  Wink
Виж целия пост
# 6
Еднакво трудно беше. Второто стана по-бързо, но защото беше предизвикано с хапче.
Виж целия пост
# 7
Второто раждане определено беше по- лесно, поне всичко стана доста по- бързо. Мисля, че големината на бебето няма връзка с това колко лесно и безпроблемно ще мине всичко/ второто ми бебче се роди 4050 гр, а дъщеря ми 3400/.УСПЕХ!!! newsm10
Виж целия пост
# 8
И при мен второто раждане беШе по-бързо(предизвикано със системи),но ме болеШе пове4е(за по-малко време оба4е)
Виж целия пост
# 9
 Втория път родих много, много по-лесно и по- бързо. Болката си е болка, но първия път продължи 10 часа, а втория -  два. Възстановяването след второто раждане беше много бързо, нямах и шевове. Успех! Peace

 
Виж целия пост
# 10
Второто раждане определено беше по-лесно и по-бързо от първото.

и при мен беше така,пък и настройката е друга,вече си "гърмян заек" Mr. GreenУспех
Виж целия пост
# 11
Аз и двата пъти родих много лесно,но втория път всичко стана по-бързо.
Виж целия пост
# 12
И при мен второто раждане беШе по-бързо(предизвикано със системи),но ме болеШе пове4е(за по-малко време оба4е)
И при мен беше така.
Виж целия пост
# 13
не съм се мъчила много нито с едното, нито с другото, но и двете ми бяха дребосъчки...все пак второто раждане мина по- бързо, макар че бебето беше по-голямо Peace
Виж целия пост
# 14
Първия път раждането продължи 10ч.Дъщеря ми се роди 4050гр.А вторият път само за 2ч. на бял свят се появи синът ми 4650гр.Докато усетиш какво става и ще си родила.Успех.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия