Jane Nomad и други...

  • 1 461
  • 19
В процес на проучване съм. За сега съм си харесала, Куини Бъз, Peg Perego Centro Completo, Cam COMBI PLUS, Cam PRETTY EVOLUTION, джорджиани GIO 0200.
Последното ми откритие е Jane Nomad:
http://www.jane.es/construye/index.php?fuseaction=fitxa&tipo … 12&categoria=
но за съжаление не намирам много информация.
Освен това, че столчето няма база, има ли други недостатъци?
Каква е цената и какво включва комплектът? Възможно ли е да взема само количката /летния вариант/ + столчето за кола /в случай, че има напълно легнало положение/.
Ще съм благодарна за всякакви отзими за Jane Nomad и изброените по-горе колички  bouquet.
Виж целия пост
# 1
За също ще следя темата с интерес. За следващото бебе съм си харесала Пег Перегото, но и тази също не е лоша. Но май ще е доста по-скъпа.
Иначе, поне за мен, липсата на основа на кошницата е по-добрия вариант  Peace Така си я накланям както си искам. Стои и седнала и легнала само, като я движа нагоре-надолу  Grinning
Виж целия пост
# 2
Jane се внасят предимно от Премама.Лошото е ,че нито в миналия нито в последния им каталог тази количка  фигурира, а те продават само по каталог.Примерно ако има даден модел в офоциалната страница на производителя ( примерно Jane) в 5 цвята, а в каталога на Премама само в един от тях можеш да си го купиш от там само в този цвят, не могат да ти предложат цветова гама.Всичките колички предлагат само в пълен комплект- кошница за кола, количката с летния кош и кош за новородено.Има само един модел , който се предлага без кош за новородено и кошница за кола , защото кошницата има положения на гърба и става на кош за новородено.
Аз също съм се спряла на Jane , но понеже искам определена конфигурация ще си я поръчам или ще си я купя сама от чужбина, няма да купувам нещо, което според мен няма да ми върши работа, а и + това не обичам да ми налагат- ще си давам парите за това, което аз преценя.
В един сайт гледах новия модел 2007 на Номад, само количката в летния вариянт за около 380 Евро,  + кош за новородено става около 600 Евро и + кошница за кола ства около 710 Евро.Съвета ми е ако искаш такава количка да си вземеш към нея Матрикс- което описах по-горе.Това е кошница, която има позиции и става кош за новородено, но е малко по-малъл от обикновено. Matrix
Виж целия пост
# 3
Лекси, за сега в България само Премама внасят Джейн. При това само Слалом Про Sad Много тъпо, но факт. Ако откриеш някъде другжаде някой да внася - моля, ще следя темата с интерес и ще чакам да науча подробности Grinning
Като гледам може докато родиш чужбинският внос да е по-уреден. Стискам палци да е така Peace и да можеш да си я поръчаш, ако не пожелаят да я доставят.
Виж целия пост
# 4
Лекси, за сега в България само Премама внасят Джейн. При това само Слалом Про Sad Много тъпо, но факт. Ако откриеш някъде другжаде някой да внася - моля, ще следя темата с интерес и ще чакам да науча подробности Grinning
Като гледам може докато родиш чужбинският внос да е по-уреден. Стискам палци да е така Peace и да можеш да си я поръчаш, ако не пожелаят да я доставят.

Имат и Карера
Виж целия пост
# 5
А столчета за кола внасят ли?интересува ме група 2/3
Виж целия пост
# 6
Да, имат няколко модела
Виж целия пост
# 7
Количката не е лоша.Аз лично съм фен на Куини-Бъз.Намирам я за по-практична .а и като дизайн е по- интересна.Сега имат и страхотни нови цветове. Grinning
Виж целия пост
# 8
Кате, и аз харесвам Бъз-а, ама 12-те му кила не могат да се сравнят с 6-те на Номад-а Wink
Иначе май следващото ще го гледам с Бъз Wink че новите цветове са убиец
Виж целия пост
# 9
В бутането на двете колички има огромна разлика
Виж целия пост
# 10
Аз първотачално бях решила да е Бъз, но въпреки, че като дизайн и компактност най-много ми допада, не е много практична: 12 кг не е малко, това, че е триколка, предполага, че трябва да я смъквам заднешком от бордюрите т.е. първо със задните колела, за да е устойчива разстоянието м/у задните колела е по-голяма отколкото при повечето четириколки т.е. по-малко проходима е в някои отношения, не ми изглежда мн. удобно за детето /най-вече при крачетата/, багажникът, който се купува допълнително е мн. малък и не напоследно място, ако си позволя всички екстри, ще ми излезе мн. скъпо. Затова търся друга алтернатива....
Peg Perego Centro Completo като че ли е най-практична при положение, че се вземе и столче /кошница/ за кола, което има напълно легнало положение и е с добро съотношение качество/цена, но все още не съм убедена.
Така че, приемам всякакви идеи...
Виж целия пост
# 11
Има ли някой който знае координатите на вносителите на Jane?
Виж целия пост
# 12
Лекси, Прамете на ПегПерего? Или Зипи на Инглезина?
Виж целия пост
# 13
Има ли някой който знае координатите на вносителите на Jane?

Premaman
Бул.Тодор Александров 11
София
тел.49811677
и мобилен 0899844812
Виж целия пост
# 14
Асинка, тя е горе-долу като Peg Perego Centro Completo, само дето има и зимен кош. При положение, че ще е юлско бебе и Peg Perego имат кош за кола, съвместим с шасито, който има напълно легнало положение, май няма смисъл да се набутвам.
Инглезина Зипи също ми харесва... Не виждам много голяма разлика с Peg Perego Centro Completo newsm78 Какви са й преимуществата и недостатъците на Инглезината? Хич не била лесно да избереш количка.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия