Спешно-кординати на алерголози,дерматолози и хомеопати-Варна

  • 2 084
  • 10
ако можете да ми дадете кординати на алерголози дерматолози и хомеопати в гр.Варна. бебчо е с направление за атопичен дерматит .благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Препоръчвам ти горещо докторката -хомеопат на моя бебо и на цялото ни семейство.Казва се Елия Костова,тел и е 0887/650 251.С тежката и неизлечима според медицината болест на бебо,единствено тази жена успя да помогне .Ако имаш въпроси,пиши на лични. Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Цитат на: iskrica_nadejda
Препоръчвам ти горещо докторката -хомеопат на моя бебо и на цялото ни семейство.Казва се Елия Костова,тел и е 0887/650 251.С тежката и неизлечима според медицината болест на бебо,единствено тази жена успя да помогне .Ако имаш въпроси,пиши на лични. Simple Smile

благодаря ти оше утре ще й звънна. А тя ли ще постави диагнозата или трябва да отида при нея с поставена такава?работи ли със здравната каса?
Виж целия пост
# 3
Хе, хе здрасти от мен... и ние сме на същото дередже, но вече се оправихме..
Имаше нещо като лишии на коленцата, на лакътчетата и пред двете уши.
Терапията, която ми предписаха беше Фусикорд за три дена, мазана сутрин и вечер. След това7 дни с едно кремче Елидел (пимецролимус 1 %), пак само сутрин и вечер. Точно за 10 дни се оправихме. А да и един бебешки гел от аптеката за къпането. И нашата педиатърка ме посъветва да не я захранвам, докато не се оправи дерматита. Така че все още (почти 6 м) сме си само на млякото.
Ами това е. Междудругото, информира ме нашата докторица, че това било един от първите признаци за евентуалната алергичност на детето.
Сега вече си ч мажа всяка вечер (както и преди) със зехтин.
Пиши как сте и какви са ви смптомите..
Виж целия пост
# 4
Цитат на: veselinap
Хе, хе здрасти от мен... и ние сме на същото дередже, но вече се оправихме..
Имаше нещо като лишии на коленцата, на лакътчетата и пред двете уши.
Терапията, която ми предписаха беше Фусикорд за три дена, мазана сутрин и вечер. След това7 дни с едно кремче Елидел (пимецролимус 1 %), пак само сутрин и вечер. Точно за 10 дни се оправихме. А да и един бебешки гел от аптеката за къпането. И нашата педиатърка ме посъветва да не я захранвам, докато не се оправи дерматита. Така че все още (почти 6 м) сме си само на млякото.
Ами това е. Междудругото, информира ме нашата докторица, че това било един от първите признаци за евентуалната алергичност на детето.
Сега вече си ч мажа всяка вечер (както и преди) със зехтин.
симптомите ни са като вашите  само че много повече по цялото тяло. и аз го мажа със зехтин откакто се е родил ,но аз си мисля че принас е алер.реакция от млякото(адаптирано)
Виж целия пост
# 5

здравейте,  
бих Ви препоръчала педиатър-хомеопат
д-р Стоянова 052 - 501346 088 8 407637
/color]
Виж целия пост
# 6
Аз до 5 месечна възраст я кърмих. Е, додавах и адаптирано мляко. Но, откакто имахме дерматита, минахме на Аптамил Према HA - адаптирано мляко за бебета, които имат алергия към протеините. Не, ние нямаме такава алергия, но просто май на Милупа само това е антиалергичното мляко.
Междудругото сега се сещам, че преди това тя пиеше Фризолак. Пълна боза е това мляко...  newsm11

Вие какво пиете?
Виж целия пост
# 7
Мисля, че за атопичен дерматит може да се говори в една по-късна възраст.
До една годинка кожата на Жори беше страшно суха с лишеи на места, които той чешеше и ставаха на рани.
Честно да си кажа, не се спомням вече как се казваха мазилата(трябва да ги потърся да им видя имената), но от тях се пооправяше и после наново.
Като навърши годинка изведнъж тези проблеми с кожата изчезнаха и сега само зимно време е с по суха кожа, но се мажем с крем на д-р Тайс и не мием често краката.

Детето на приателка на 6г. е с атопичен дерматит и постоянно сменят мазилата и са на Кларитин.
Виж целия пост
# 8
Само мога да те поздравя че си се ориентирала към хомеопат за кожните проблеми!!!
Всъщност много се радвам като виждам колко много майки вече мислят по този начин!

Кожните лекари и мазилата, които изписват само усложняват нещата. Кожните проблеми са сигнал за някаква болест на по-вътрешно ниво, често за алергична реакция. Като се мажат с кортикостероиди тази болест само се подтиска и в един момент избива на по-вътрешно ниво...

Между другото...случайно да може някой да ми препоръча лекар-хомеопат в Бургас? Но искам да практикува класическа хомеопатия, да не е възпитаник на Боарон.
Виж целия пост
# 9
Мога да ти препоръчам дерматолога при който при проблеми два пъти съм водила дъщеря си и съм доволна от него. Малко е дръпнат, но иначе помага.
Става въпрос за д-р Георги Томов. Кабинета му е в Кожното отделение в Окръжна болница. Там съм ходила с направление от личната лекарка, а иначе има и частен кабинет, но него не го знам къде е.
Тел му в Окръжна е 21-36-407, Кожна клиника II етаж, каб 205, всеки делничен ден от 8 до 12 ч.
Дано да съм ти била полезна.
Виж целия пост
# 10
благодаря  ви момичета за съветите
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия