по-голямо бебе, моля споделете!

  • 1 343
  • 28
Здравейте мами! Днес ходих на лекар и ми каза, че бебо е по-голям с две седмици.Аз съм в 29 а неговите килца отговарят на 31 седмица, иначе по размера на главичката си отговаря на 29 седмица. Притеснявам се да не би да стане много голям. Вярно , че и аз и таткото не сме малки, но пък до сега си беше в норма, не ми се мисли как ще изкарам докрая.Споделете , дали сте имали подобен проблем и дали изобщо е проблем това? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Не е проблем разбирасе,не се притеснявай и плюс това,те докторите не могат да преценят точно колко е голямо,докрая на бременноста ти ще се регулрат нещата,лека бременност ти пожелавам и накрая едно прекрасно бебче  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Моят бебок от 30 седмица нататък вървеше все с 2 седмици напред глава,крака всичко...преносих 7 дена..в денят преди секциото главичката на ехографа беше стигнала 9.9см...Бебо се роди 3450 и 50см ...не се шашкай за кг на бебчо...колкото се роди толкова ...да е живо и здраво само..
Успех и леко раждане!
Виж целия пост
# 3
Моята бебка през цялото време вървеше с две седмици напред, преносих осем дни, а тя се роди 3,400кг 50см ( т.е съвсем в нормата)Не се шашкай, всичко ще е ок.  Hug
Виж целия пост
# 4
Не е никакъв проблем. Успокой топката.
Ния през цялата бременност вървеше с две седмици напред. Моята гинеколожка, гледайки я винаги възкликваше: "Браво, първокласничка!"
Единствено размерите и оказаха влияние на начина по който се роди (беше твърде голяма за моите размери, че да я родя по нормален път, аз съм 1,52 м ) Simple Smile
Роди се 3, 800 кг, хубаво и оформено бебе.
Виж целия пост
# 5
Апаратите им не могат да отчитат точно. Винаги има % +-.
Малкия ми син до края го водеха за недобре развито бебе - максимум 2.900 и го извадиха по спешност, защото се бил мъчил. Това го потвърдиха 2-ма много добри и известни лекари един от друг. И аз се бях притеснила. А когато се роди беше 3.500. Тези данни са само ориентировъчни. Не се притеснявай. Лека бременност и бързо и леко раждане!
Виж целия пост
# 6
Въобще не се връзвай с размерите, които уж те виждат. Субективно е.
Виж целия пост
# 7
Няма за какво да се притесняваш. Когато бях бременна и при мен се получаваше така - по-голямо бебе-даже като ти гледам лентичката, горе-долу по същото време ми казаха, че бебето ми е с ок. 2 седм по-напред. Но измерванията все пак имат процент неточност - така се оказа и при мен.
Преди раждането пак го мериха  - очаквахме да е 4 кг., даже нагоре, а то се  роди 3670 гр. 
Виж целия пост
# 8
Изобщо не се притеснявай.
Виж целия пост
# 9
И аз да те успокоя - въобще не се притеснявай! Видеозонът дава само ориентировъчни размери, не са абсолютно точни. Не е никакъв проблем, дори и да е по-голяма - аз родих бебка 4050 гр. без проблеми и двете сме си добре една година по-късно. В деня на раждането ме гледаха на видеозон и пак не познаха точните размери, така че... споко!  Grinning
Виж целия пост
# 10
Наслаждавай се спокойно на бременността си!! Те ехографите дават отклонения.СТискам ти палци!!
Виж целия пост
# 11
то и ние вървяхме мнооого големи,но се роди 2.950 Simple Smile
Виж целия пост
# 12
На мен доктора още в края на 8-я месец ми каза,че бебо е 3,500кг.Тръпки ме побиваха като си представях раждането на такова голямо бебе.В крайна сметка преносих 9 дни,а бебо се роди 3,150кг.Не се притеснявай,почти никога не познават килограмите Peace
Виж целия пост
# 13
Здравей, не се притеснявай,на мен също ми бяха казали че размерите на глави4ката на малката изпреварват другите с около 2 седмици и 4е е слабо бебе за седмиците си,бях в 32 седмица и много се стреснах,мислих си какво ли не.Накрая родих голямо бебе 3670 с нормална глави4ка Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Наслаждавай се спокойно на бременността си!! Те ехографите дават отклонения.СТискам ти палци!!

Tочно така. И ние вървяхме две седмици напред според ехографа, а го родих 2990гр, като го и преносих  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия