Колко време след прием на АБ, може да се правят опити за бебе?

  • 926
  • 7
Решили сме да почваме с опитите за второ бебче, но тая зима ни е много болнава.  Rolling Eyes Или малката /покрай тая ясла/, или аз или татито, все има някой болен. Все пием нещо- прахчета, сиропи и АБ даже понякога , ooooh! ето аз моя го свърших преди 3 дни.
Та това ми е чуденката- седмица, две дали стигат на организма да се пречисти от приетите химии?  newsm78
Виж целия пост
# 1
Няма ли кой да ми отговори? Cry
Виж целия пост
# 2
Моето бебче е станало 3 седмици след свършването на антибиотика, надявам се да няма проблем. Все пак и като бременни на някои жени им се налага да пият антибиотик.
една скорошна тема, макар че и по нея няма много отговори
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=167915.0
Виж целия пост
# 3
Благодаря ти.  Peace
Виж целия пост
# 4
Мисля , че една до две седмици са достатъчни. Всъщност зависи много от антибиотика. Има медикаменти, които се приемат за кратък период от време , натрупват се в тъканите и после се излъчват в  организма продължение на няколко дни.
Виж целия пост
# 5
теоретично за около 30 дни се изчиства антибиотика от организма ...
Кога ти се пада овулацията? Ако си пропуснала периода на овулация до следващия месец ще си чиста!
Успех!
Виж целия пост
# 6
Ами не е нито 1-2 седмици, нито дори месец. За да се изчисти напълно организмът от АБ са необходими 7-8 !!! месеца... Това е последното, което четох и после по стечение на обстоятелствата беше потвърдено от двама лекари.

Кари, много яко, че започвате да работите за второ бебе! Според мен не е необходимо да чакаш толкова време. Действайте!
Виж целия пост
# 7
Моето момче е заченато точно 3 дни след приключването на антибиотика.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия