Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?

  • 12 811
  • 282
Старата тема!
Виж целия пост
# 1
Сега варя спагети, ще правя и юфка, после баницата на Морена и покрива на Нат. Сигурно и нещо друго, но още незнам какво.
Виж целия пост
# 2
Нашият татко е на работа днес и ще съм на сандвичи . За малкият съм направила пиле яхния  Laughing
Следобед сме на детски рожден ден  Wink
За вечеря - вратни пържолки с картофи и домати с моцарела и босилек  Peace
Виж целия пост
# 3
Аз се записвам за темата. Вчера правих зеленчукова супаи принцеси с кайма и кашкавал. Днес може да има още от супата.
Виж целия пост
# 4
Вчера и днес на обяд пилешка супа,а довечера не знам,може би нещо с яйца и сирене.
Виж целия пост
# 5
За обяд пилешки пържоли с топено сирене и гъби.
За вечеря спанак с ориз има от ябълковия сладкиш на Лео.
Виж целия пост
# 6
Отивам да правя палачинки. После мисля или картофки да изпека или гювечета, ама в големия гювеч.
Виж целия пост
# 7
Днес аз ще си похапвам житце (малко да се поразтоваря), а мъжа ми ще дояжда гювеча от снощи.
Виж целия пост
# 8
и аз съм сама за 2 дни, ще дояждам една лазаня, мисля да си спретна и гювечета, че много обичам
Виж целия пост
# 9
Закуска - бутерки с кашкавал, обяд и вечеря - картофен огретен, наденички, зелена салата, крем карамел.
Виж целия пост
# 10
Вчера палачинки за закуска, обяд - пиле с ориз, вечеря - зелена салата и пица.
Днес - мекици за закуска. Обяд - пилешка супа и сърми . За вечеря - ще дояждаме от всичко останала от вчера и днес.   chef
Виж целия пост
# 11
Днес направих за първи път супа с топено сирене. Хареса ни.  Simple Smile

Снимка: http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2255448
Виж целия пост
# 12
Днес- Кюфтета,домашна баница,салата-зеле с моркови и магданоз
Плешки хапки със соев сос,печен салам,кашкавал пане
Виж целия пост
# 13
Снощи: скумрия с чесън на фурна, доматен сос с лук и картофена салата; за десерт - портокали.
Днес: закуска - козунак с прясно мляко и варени яйца; обяд: пилешка супа;  вечеря: гъби с ориз, десерта- като вчера Wink.
Виж целия пост
# 14
снощи-пържен карагьоз и салата от зеле с пресен лук
днес-закуска-домашни питки със сирене, обяд-леща яхния с пиле, вечеря-пица, десерт-портокали
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия