Милен Цветков в "Горещо"

  • 3 978
  • 66
Тази събота 24 февруари 2007 г. гост в студиото на „Горещо” е Милен Цветков. Венета Райкова спечели 5 лева от бас с оператора на „Горещо” по повод гостуването на Милен Цветков. Водещата на „Горещо” бе убедена, че гостуването на ТВ водещия ще е свързано с мерене на ... рейтинги! За първи път в „Горещо” Милен Цветков дава едно разкрепостено интимно интервю, в което надълго и нашироко обяснява сексуалните си предпочитания, като не пропуска да отправи критика към жените, че не знаят как да правят френска любов. За сметка на незнаещите жени обаче се оказва, че Милен Цветков е много наясно с всички точки и по-специално с т.нар. G-точка. Става ясно, че в основата на катастрофата и отнемането на шофьорска книжка му книжка преди известно време е именно една G-точка и както самият Милен Цветков признава това се оказва най-скъпата G-точка на света.
Пред водещата на „Горещо” Милен Цветков за пръв път разкри и отношенията си с родителите си. Стана ясно, че когато е бил едва 7-годишен майка му умира и той самият признава, че този факт е оставил сериозен отпечатък в съзнанието му. Отгледан само от баща си, Милен разказва, че цял живот между двамата е имало нещо като съревнование и едва след смъртта на баща си през 2004г. той всъщност разбира колко много го е обичал.
Виж целия пост
# 1
Ще го гледам, нали съм му от фен клуба Wink
Виж целия пост
# 2
Браво на Венетка! Снощи в Голямата уста, днес в Горещо... Тъкмо като я гледах снощи се чудех кой ли ще е днес на разпит...  Party
Виж целия пост
# 3
Очертава се да бъде интересно.Ще го гледам, обезателно. Hug
Виж целия пост
# 4
Бе палавник ми се вижда тоя Миленчо Simple Smile
Кога почва Випа, ще влиза ли той последно?
Виж целия пост
# 5
Випа започва в края на март мисля newsm78....а заМиленчо - и аз съм фен Joy
Виж целия пост
# 6
Харесвам го Милен Цветков.
Мармаладке и на мен ми се струва палавник от класа Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Аааа долу ръцете от него!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 8
Шуши Simple Smile Добре де, редим се на опашка Wink А и на мен ръце не са ми нужни Whistling
Виж целия пост
# 9
Аз няма да го барам, не е мой тип.
Само констатирам, че ми се вижда палав и коцкър, има едно такова игриво пламъче в погледа Party
Виж целия пост
# 10
И аз ще гледам.
Виж целия пост
# 11
Само моля, някой да  ни подсети като започне  Laughing
Виж целия пост
# 12
22,30часа  след  "Имаш поща" на симпатягата Гала
Виж целия пост
# 13
22,30часа  след  "Имаш поща" на симпатягата Гала
      rotfImbo

Да започнем от 20ч. със симпатягата Коцето и Караоке.  dazzler1
Виж целия пост
# 14
Айде на Миленчо народей Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия