водата за децата

  • 910
  • 15
майчета, бърз въпрос. Мога ли вече да давам на сина си - 15 месеца, вече нормална вода. Имаме кана брита, от която пием всички без него. той пие девин изворна. Питам, защото се тревожа да не му направя някой проблем на бъбреците, който да изкочи след 5-10г. Вие какво вода давате?
Благодаря предварително на всички
Виж целия пост
# 1
Аз също давам Девин с розовия етикет,
или преварям вода-все още я пият децата ми Peace .
По някога давам и от чешмата ,но в много редки случаи.
Виж целия пост
# 2
Отскоро започнах с Девин-розовия етикет.Преди това преварявах и няколко пъти съм сменяла с Девин.Мисля обаче,че вече може да пие от каната Брита.
Виж целия пост
# 3
И аз мисля, че може, но знам, че трябва да захраниш, преди да преминеш изцяло на чешмяна вода пък била тя и филтрирана.
Виж целия пост
# 4
Отначало преварявах, но В Русе водата е много варовита и винаги имаше утайка, та минавах и през марля...абе много досадно! Та от втория месец минахме изцяло на изворната вода на Девин. Тя е с много ниска минерализация и не мисля, че би навредила на бъбреците на детето.
Виж целия пост
# 5
Мими пие чешмяна от както направи 1г.3м.
Виж целия пост
# 6
Аз давам Девин-изворна.
Скоро говорих с нашата педиатърка,тя каза че мога да я сменя с трапезна,но не и с минерална.
Не мисля че изворната дова може да доведе до някакви последствия,все пак тя е изворна,ако има някаква минерализация с нея,не е толкова силна като в минералната.
Виж целия пост
# 7
Отскоро започнах с Девин-розовия етикет.Преди това преварявах и няколко пъти съм сменяла с Девин.Мисля обаче,че вече може да пие от каната Брита.
PeaceИ аз така мисля Peace
Виж целия пост
# 8
Редувам чешмяна с Девин розов етикет Peace
Виж целия пост
# 9
А от кога може да се дава Девин-розов етикет? newsm78
Виж целия пост
# 10
майчета, бърз въпрос. Мога ли вече да давам на сина си - 15 месеца, вече нормална вода. Имаме кана брита, от която пием всички без него. той пие девин изворна. Питам, защото се тревожа да не му направя някой проблем на бъбреците, който да изкочи след 5-10г. Вие какво вода давате?
Благодаря предварително на всички
След година и няколко есеца давам Девин трапезна и банкя трапезна
Виж целия пост
# 11
В София ви е хубава водата - мека е. Не бих се притеснявала на тази възраст да давам вода от чешмата или от кана Брита.
На моите деца още на 9-10 месеца започнах да им предлагам чешмяна вода, но пък те не пиеха много вода.
Виж целия пост
# 12
Моят син е на 17 месеца, но още не му давам чешмяна вода. Пие или преварена (от каната) или минерална за предпочитане от подходящите за бебета Thorn Spring и онази със слончето. Скоро чух че Софийскат вода била една от най-чистите, но... smile3506
Виж целия пост
# 13
И ние имаме такава кана. Давам на детето понякога и от нея да пие вода (на 1 г. и 5 м. е). Не виждам да има проблем. Иначе основно е на минерална вода (не че пие много).
Виж целия пост
# 14
Теа си пие чешмяна вода от близо половин година Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия