Някой знае ли каква е цената за присъствие на таткото при раждане в Шейново

  • 526
  • 9
Някой знае ли каква е цената за присъствие на таткото при раждане в Шейново Laughing
Виж целия пост
# 1
Доколкото знам 150 лв. е вип родилната.... само там може да присъства таткото!:)
Виж целия пост
# 2
Нашия татко иска да присъства ,но аз си мисля че ще се наложи да се занимават с него а не с мен.А пък и малко се притеснявам  от него,но мисля също че вместо да плащаш за екип да ти обърнат внимание по добре той да присъства така със сигурност няма да те зарежат Hug
Виж целия пост
# 3
Доколкото знам 150 лв. е вип родилната.... само там може да присъства таткото!:)
  PeaceИма втори екип- за таткото.
Виж целия пост
# 4
Доколкото знам 150 лв. е вип родилната.... само там може да присъства таткото!:)
  PeaceИма втори екип- за таткото.

 Joy съгласна съм
Виж целия пост
# 5
 Grinning и аз така съм чувала за 2 ри екип за таткото!:)
Виж целия пост
# 6
Присъствие на таткото доста стяга лекарите!
Щом той самия иска,грехота е да не го пуснеш! Simple Smile
Виж целия пост
# 7
и моя ако искашее ехеееее....Simple Smile ама не вярвам дори да си го помисли  Shocked
Виж целия пост
# 8
150 лв. струва и упойката
150 лв. струва , ако искаш точно определен доктор да те изражда, това явно е въведено с цел да се избегне курупцията.
На ръка сигурно всеки взима различно.
На второто раждане искахме таткото да присъства , но  доктора ни разубеди.Каза, че в залата няма нужната апаратура ако стане нещо непредвидано.
Аз лично предпочитам таткото да присъства.Моя внушава респект и ще ги избие ако не се държат добре с мен.
На 9 август ни предстои трета радост, още не сме говорили за неговото присъствие, но пък и това ще му е последния шанс.
Виж целия пост
# 9
На ръка вземали от 200-300 лева и то акушерките за доктори незнам.А Относно таткото той иска но от кръв го е страх как да рискувам незнам, ще го мислим още.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия