Помощ! Люто!

  • 4 591
  • 9
 Сготвихме в новата 6 литрова тенджера чудесни сърми с кайма, ориз и зелев лист. Лошото е, че вместо сладък червен пипер по грешка сме купили лют и ястието не се яде, огън е!
 Дайте съвет, как бих мола да оправя нещата, че не ми се хвърля толкова манджа!
Виж целия пост
# 1
Аз съм голям фен на сърми и люто - прати ми ги, ще си ги изпапкам с кеф!  Hug
Виж целия пост
# 2
Не искам да те отчайвам, но май имаш смо 2 избора - или да ги изядеш , или да ги изхвърлиш. Според мен няма как да се оправи такова нещо. Следващия път внимавай като купуваш червен пипер. Laughing
Виж целия пост
# 3
Няма как, който обича люто ще спечели.
Виж целия пост
# 4
Най-добре ги дай на някой, който яде люто - приятели, близки, свекъри, родители, комшии, или пък ги покани на гости. Поне няма да изхвърляш.
Виж целия пост
# 5
 Лошото е, че в хладилника имам и едно гърне с боб, малко по-леко подлютено. Мислехме, че проблема е в един домашно приготвен пипер, а то какво излезе!
 Не съм сигурна дали на опаковката пишеше, че е лют, но съм я изхвърлила.
Виж целия пост
# 6
Същото се случи и с мен преди време,но докато се усетя сготвих и шкембе чорба  Mr. Green.Толкова люто яде само таткото у нас,съответно прибрах известно количество във фризера,останалото си изяде той, а за нас -друга (нелютива) манджа  Twisted Evil!
Виж целия пост
# 7
направи някакъв сос  за сърмите
не че ще епо малко люто но може малко да се неотрализира
 Twisted Evil аз обожавам лютото даже си правя един ужасяващо лют сос
тровя с него  гости ( леко предупреждавам че е много лют ама никой не ми вярва )
приготвя се от малки люти чушлета нарязани на сирно ( най-ценното са семките им ), запържено в олио и соев сос -> две капки олютяват цялата манджа
 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Виж целия пост
# 8
Сервирай ги с кисело мляко..... или някаква подобна заливка  newsm78
Виж целия пост
# 9
Хапвайте ги така! LaughingЛюто е,но се свиква,после ти става вкусно люто и накрая не можеш да ядеш ако не ти е люто!Никак не ми е практичен съвета,но наистина човек се учи на люто! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия