Ваксина Инфанрикс /ДТК/

  • 1 217
  • 5
Мами, искам да ви питам вашите деца имунизирани ли са с ваксината Инфанрикс /ДТК/. Педиатърката ми я препоръча за имунизация, понеже големият ми син доста тежко прекарваше имунизациите и сега с малкия просто не ми се рискува. Та, наистина ли не се вдига температура от нея? И изобщо доволни ли сте.
Виж целия пост
# 1
Здравей.  Simple Smile
Аз също се бях засилила да купувам Инфарикс, но ползвахме българската. Преди това пуснах запитване за ДТК-ваксината, и получих информация и за споменатата по-горе. Ако искаш, прочети темата тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=11954&highlight=%E2%E0%EA%F1%E8%ED%E0
Виж целия пост
# 2
Ние за съжаление не я палзваме! Нямаше кой да ни я предлажи Imp ! На 10 сме на ваксина за последната доза и ще се вихри скандал! Много майки ми я хвалят! Ако имах избор и аз такава щях да поставя.........въобще не се колебай!
Виж целия пост
# 3
Аз слагах такава ваксина, и съм много доволна, нямаше никакви странични ефекти. Понесе се много добре от детето.
Виж целия пост
# 4
И ние мислим да сложим от нея, но нещо все се налага да изчакваме - бебчо беше хремав, сега са затворили консултацията заради грипа... Иначе и двамата педиатри с които се консултирах ми я препоръчаха.
Виж целия пост
# 5
Мерси много за мненията ви. Вече я поръчах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия