Как ви тресна?

  • 4 536
  • 79
 Как срещнахте партньора си?
 Нещо романтично ли беше или среща, която е нямала претенциите да прерастне във връзка ( явно ) с дългосрочни переспективи?
 Въпросът е прекалено личен и оставям правото на всеки сам да прецени колко и какви подробности желае да сподели.
Виж целия пост
# 1
Направо си ме тресна !!! Laughing Mr. Green
Видях го на ЧРД на една приятелка.
А пък той дошъл само за малко( да не я обиди) и отиде на друг ЧРД. Sick
Ама то любов от пръв поглед.На следващият ден той издърил телефона ми . Wink
Последваха  дълги , многочасови разговори по телефона.Срещи , обяснения и т.н. Hug
И така вече 15 год. романтика , любов и още нещо! Mr. Green
  bouquet
Виж целия пост
# 2
Мен си ме тресна бавно, със продължително завладяване Mr. Green
Виж целия пост
# 3
На третия коняк бях, на стълбите в една дискотека.
Виж целия пост
# 4
 Не ме е тряскал въобще, бяхме познати, после приятели ( всеки със своите си гаджета), всички кирливи ризи си знаехме по между другото, та така ...   
Виж целия пост
# 5
Не бях спала 2 дена и тази вечер си легнах рано, в 23 ч. Живеех в Студ. град и момичето, с което живеех, връхлетя в 24 ч. в стаята и вика да ставам да ме водила на купон. Някаква си (сестрата на мъжа ми Laughing) имала рожден ден. Отрязах я, че няма да се вдигна от леглото, да ида на някакъв си там купон Tired. Онази, обаче, много нахална... измъкна ме от кревата и ме завлече. Докато да стигна до купона се развеселих, ех, младост... сега като се начумеряяяяяSimple Smile))). Та, влизаме там двете и народ-народ..., че и на тъмно седят. В тъмницата видях мъжа ми. Тогава на 19 години, юноша бледен, ама така ми хареса погледа му - невинен, невинен... викам на дружката си - "Е тоя ми харесва!" (палейки цинично цигарата си...)..., а тя казва - "Мани го тоя, като го гледам е много малък!"... "Е - казвам й аз - малък, малък, по-малък от 18 години няма да е"... а аз бях на 19.
Та оттам понасъбрах кураж и ходих да му искам огънче. Той пък, като се шашна... Laughing hahaha с един прост кибрит като взе да пали, изпотроши всички клечки, накрая ги изсипа по земята, нищо не направи. После ме покани да танцуваме. Ухууу... , колко бях щастлива.
Обаче, имах един почитател от ВИФ - спортист, мноо нахално същество. Влезе вътре, залепи се за мене и няма отлепване. Лапето (мъжа ми) ми изчезна от погледа ooooh!. Акъл лапешки тогава, за да разкарам спортиста, го поканих на кафе в едно кафене пред блока ни. И там набързо обърнах едно, той ми вика - "Да се връщаме ли на купона?" аз отегчено казах - "Оф, отивам си в стаята да спя!"... той писна - "Ако няма да се връщаш ти и аз няма да се връщам"... мда де, нали това ти разправям...
Втурвам се на купона - търся лапето, той хванал друга и се поклаща с нея да танцува... Лелеееее Close, мойто хлапе!!! Спря песента, пусна я и дойде при мен. И като взе да ме ухажва... 1 година. Случката стана през 1992 г. След 1 година станахме гаджета (`93), след 7 години се оженихме (99), след 12 години и дете възпроизведохме Mr. Green (`04). Туй то. И оооще се търпим.
Лапето, разбира се, претърпя метаморфози. Вече не е високо, колкото мен Tired, а по-високо, раменцата му не са теснички, а се поразшириха, срамежливостта и невинния му поглед, в който се влюбих изчезна..., позаобли се Blush, а не остана онзи щиглец, в който се влюбих, направи гушка, коремче... ooooh!, в гъстата му черна коса започнах да забелязвам бели нишки Tired.
И така като се разписах, ми дойде на ума златната песен на Б. Карадочева и Ст. Димитров

Вече май наближавам 35,
а все още минавам за един млад поет.
Едно старо момиче почва в мен да личи,
със опънати нерви, с уморени очи.
Обяснима развръзка и естествен процес -
утре сутрин ще станат, синовете ни в шест.
Тоз обелил коляно, оня пукнал глава.
питат, плачат, разпитват за това и това.

Виж целия пост
# 6
Бяхме съученици, но в различни класове, после неговия приятел и моята приятелка се `сгаджосаха`, та ние покрай тях.Все четиримта излизахме, до като една вечер зарязахме всички и просто си тръгнахме само двамата от дискотеката  Twisted Evil Embarassed Twisted Evil
И така...седем години
Виж целия пост
# 7
Той живееше в съседен блок,но тяхната компания се правеха на  Whistling.Една вечер случайно се засякохме пред блока-уж се спряха за по една цигара.....После пък уж случайно се засичахме  kiss txtloves married newsm05
Виж целия пост
# 8
Тресна ме от раз и то яко.
Запознахме се случайно. Комшията съквартирант от моя етаж правеше купон и няколко момчета се набутаха пияни в нашата стая да играем карти. Един от тях беше мъжо. После ни замъкнаха на дискотека. После той ме изпрати до квъртирата и.................падна едно яко натискане на стълбите. Тръгна си. След два дни дойде пак и повече не си тръгна. След една седмица си донесе четката за зъби у нас, а след още една ми предложи брак и аз приех. На осмия месец се оженихме, защото аз исках лятна сватба, а тове цялото действие се развиваше през късната есен на 1999 г. И така вече 8 години сме заедно.
Виж целия пост
# 9
Не ме тресна. Стана бавно и полека без много приказки Wink
Виж целия пост
# 10
Тресна ме в един москвич Mr. Green мои състудент и негов приятел, вече общ, щяхме да ходим на купон на групата и го чакахме в колата да се накипри и като дойде и се влюбих  Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
Тресна ме бавно,ама славно Mr. Green

Бяхме колеги и пьрвия работен ден се запознахме. А той един дьльг и кльощав-викам си" Тоя е супер странна птица",ама пусто много  ми беше интересен.
Излязохме една вечер всички колеги на бар и аз се чудех как да се дьржа с него и от много чудене така се напих,че още ме е срам,ама пьк набрах смелост и му показах "От кьде изгрява сльнцето".
После почнах да хапвам само с него,после почна да готви само за мен и повреме на работа си правехме галавечери на една тераска,беше лятооооооо и романтикаааа от всякьдеее.Ох много беше хубаво. Все още ме тресе,като го видя и нещо ме свива под льжичката. и така вече 5 години Crazy
Виж целия пост
# 12
В Ст. град в коридора на бл.12
Виж целия пост
# 13
На РД на приятелка Crazy след два часа вече беше ясно какво ще стане  и тъй до днес Crazy
Виж целия пост
# 14
Лелеее, Ню, това е мойто лапе Shocked:

Лапето, разбира се, претърпя метаморфози. Вече не е високо, колкото мен Tired, а по-високо, раменцата му не са теснички, а се поразшириха, срамежливостта и невинния му поглед, в който се влюбих изчезна..., позаобли се Blush, а не остана онзи щиглец, в който се влюбих, направи гушка, коремче... ooooh!, в гъстата му черна коса започнах да забелязвам бели нишки Tired.


И сценарият е горе-долу същия, разигран няколко години преди вашия ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия