Вдъхновяващо видео по you-tube

  • 1 679
  • 23
Вярно е, 4е касае американската действителност, но се надявам да намерите мотивация.
http://www.youtube.com/watch?v=kmgLgIUB2T4
  bouquet  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
много яко!!!!! Peace
 най- много ме кефи : "breasts are for breastfeeding"   Flutter
Виж целия пост
# 2
супер яко клипче
Виж целия пост
# 3
Хей, хайде да спретнем една акция - национален ден на кърменето - и да призовем всички да излязат и кърмят навън! Пролетта е чудесно време за това, трябва да се окуражат новите майки!
Виж целия пост
# 4
Хей, хайде да спретнем една акция - национален ден на кърменето - и да призовем всички да излязат и кърмят навън! Пролетта е чудесно време за това, трябва да се окуражат новите майки!

О ЙЕЕЕ!   thumbsup
Виж целия пост
# 5
Хей, хайде да спретнем една акция - национален ден на кърменето - и да призовем всички да излязат и кърмят навън! Пролетта е чудесно време за това, трябва да се окуражат новите майки!
Хайде Hug
Клипчето е супер Peace
Виж целия пост
# 6
Много добър клип Simple Smile. Тази стачка на летището беше по повод на една случка в самолет на Делта еърлайнс, когато една жена си кърмела бебето на седалката до прозореца, така че да не я гледа никой и стюардесата и казала да се завие с одеало за да е по-дискретно. Майката отказала да се покрие и са ги свалили от самолета.
Има големи пуритани в тая държава дето заслужават #2gunfire...
Виж целия пост
# 7
Много ме кефи  Peace
Виж целия пост
# 8
...една жена си кърмела бебето на седалката до прозореца, така че да не я гледа никой и стюардесата и казала да се завие с одеало за да е по-дискретно. Майката отказала да се покрие и са ги свалили от самолета...
Аз ако съм на мястото на тая жена ще осъдя компанията... и то в САЩ, където се съдят за щяло и нещяло... Направо съм в шок!
Виж целия пост
# 9
Много добър клип Simple Smile. Тази стачка на летището беше по повод на една случка в самолет на Делта еърлайнс, когато една жена си кърмела бебето на седалката до прозореца, така че да не я гледа никой и стюардесата и казала да се завие с одеало за да е по-дискретно. Майката отказала да се покрие и са ги свалили от самолета.
Има големи пуритани в тая държава дето заслужават #2gunfire...
Shocked тия са луди, нали е задължително бебето да се кърми на излитане и на кацане
Виж целия пост
# 10
Много хубаво клипче! С него денят ми започна добре Hug

нали е задължително бебето да се кърми на излитане и на кацане
Защо е задължително точно тогава???
Виж целия пост
# 11
определено се надъхах... не че не съм си надъхана от преди... ама хайде да си направим и ние такова походче... с плакати и все... много сме... и с по две цици!
Виж целия пост
# 12
Мноооооооого яко  Peace! И аз съм ЗА подобен род окуражаващи акции  Peace!
Виж целия пост
# 13
Мноооооооого яко  Peace! И аз съм ЗА подобен род окуражаващи акции  Peace!
  И аз! Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 14
Много хубаво клипче! С него денят ми започна добре Hug

нали е задължително бебето да се кърми на излитане и на кацане
Защо е задължително точно тогава???

За да преглъща да изравни налягането - големите смучат бонбони Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия