За даването на имуностимулатори и витамини

  • 1 366
  • 14
Здравейте!
Бих искала да попитам тези от вас, които имат някаква информация дали е хубаво да се дават витамини и имуновстимулатори заедно. Сега давам на детето си ADLiquid For Kids  и се чудех дали да му давам и някакви витамини (например на Jamieson). Вие как мислите?
Виж целия пост
# 1
Ние пиехме едновременно Бронховаксом и Киди. Така ни каза док.
Виж целия пост
# 2
А може ли да ми кажете кога се дават? Само през зимния период или целогодишно, или на серии? Защото му давам Леатон с АБ (бая голямо шише) и после ще го спра, защото е по принцип за над 1 годинка. А после какво да го правя това шише, не искам да го хвърлям, срока му е 1 година, дали ще му давам по-натам?
Виж целия пост
# 3
Таня П. кога пихте Бронховаксома?
Аз на Ния го давах октомври, ноември и декември, сега преди пролетта трябва ли пак да давам или не е необходимо?
Виж целия пост
# 4
Misty,запази го,докато е срок.Витамини давам само зимата,но може да се дават и през пролетта,когато все още няма голямо разнообразие на плодове.
Давам Мултисаностол и Есберитокс едновременно.
Виж целия пост
# 5
Рефлекс помага ли според теб есберитокса?
Виж целия пост
# 6
Таня П. кога пихте Бронховаксома?
И ние го пихме тогава. А сега ми казаха от март още един курс. Миналата година бяхме на Есберитокс - ефект нулев. Не че от Бронховаксома виждам ефект... newsm78
Виж целия пост
# 7
рибомонил -дава се 6 месеца чувам страхотни отзиви за него Аз го започнах но нямаше внос и продължих с бронховаксом
Виж целия пост
# 8
Misty,запази го,докато е срок.Витамини давам само зимата,но може да се дават и през пролетта,когато все още няма голямо разнообразие на плодове.

Благодаря ти, много си мила! Hug  bouquet
Виж целия пост
# 9
Рефлекс помага ли според теб есберитокса?

Да,помага.Аз обаче не го давам по схема,а при първи (наистина първи,иначе няма голям ефект) признаци на разболяване.
Виж целия пост
# 10
След няколко дни приключваме 3 месечен курс с Респивакс. Доволна съм дотолкова, че пак боледува, но минава по- леко-без температура и т.н Преди това взимахме Есберитокс и др., но нямаше ефект. Смятам да продължа с марсианци и други подобни.
Виж целия пост
# 11
Таня П. кога пихте Бронховаксома?
И ние го пихме тогава. А сега ми казаха от март още един курс. Миналата година бяхме на Есберитокс - ефект нулев. Не че от Бронховаксома виждам ефект... newsm78


Аз съм доволна, за сега да чукна на дърво се разминахме на 2 пъти с гадния грип.
Пихме го защото имаме алергична кашлица, предастматична и ни казаха, че той е добър имуностимулатор за нас.
Виж целия пост
# 12
Ние пием Есберитокс + Апровит. От първия курс /септември-ноември/ бях доволна, сега също го пием, но  не съм сигурна за ефекта.
Виж целия пост
# 13
Здравейте!
Бих искала да попитам тези от вас, които имат някаква информация дали е хубаво да се дават витамини и имуновстимулатори заедно. Сега давам на детето си ADLiquid For Kids  и се чудех дали да му давам и някакви витамини (например на Jamieson). Вие как мислите?

Можеш да даваш,стига да не се дублират с тези във For Kids,защото вътре също има витамини ,доколкото си спомням имаше Витамин С и още някакви. Peace
Виж целия пост
# 14
Толкова нещо се изписа и толкова нещо се изчете .

Момичета, вие правите ли разлика между имуностимулант и витамини?  Rolling Eyes Винаги съм се чудила. Къде е разликата? В какво е разковничето?  newsm78

Ако някой може да ме светне бих била благодарна. Ама да ме светне и с обяснения.  Hug

Защото като стане въпрос за имуностимуланти обикновенно се препоръчват и дават витамини.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия